ترمینال کاراندیش شیراز

ترمینال کاراندیش بزرگترین ترمینال مسافربری در شیراز است. شما می توانید بلیط اتوبوس خود را از ترمینال کار اندیش به صورت اینترنتی و یا حضوری خرید کنید.

ترمینال کاراندیش شیراز یکی از مهمترین و پر ترددترین ترمینال های مسافربری در سطح کشور میباشد.
ترمینال کاراندیش شیراز دارای چهار فاز و مجهز به چهار سالن است. 
برای وارد شدن به ترمینال کاراندیش باید از ضلع شمالی وارد شوید و در ضلع جنوبی درب خروجی قرار دارد. مسافران برای سوار شدن به اتوبوس باید به ضلع شمالی ترمینال بروند ، آنجا جایگاه های سوار شدن ترمینال کاراندیش قرار دارد. مساحت این جایگاه ها در حدود 12000 متر مربع می باشد. پیاده شدن و جایگاه تخلیه مسافرین در ضلع غربی ترمینال واقع شده است. در قسمت غربی ترمینال کاراندیش سالن استقبال کنندگان قرار دارد.

روزانه بیشتر از دو هزار نفر از خدمات ترمینال مسافربری کاراندیش شیراز جهت انجام سفر های بین شهری استفاده میکنند. شرکت های مسافربری معتبری نظیر پیک معتمد شیراز، جهان گشت مهر شیراز، پیک صبا شیراز، میهن نور شیراز، عدل شیراز، ایران پیما شیراز، جوان سیر ایثار در ترمینال کار اندیش واقعند. 
شما می توانید بلیط اتوبوس خود به اصفهان، تهران، مشهد، یزد، بندر عباس و سایر شهر ها را از ترمینال کاراندیش خرید کنید.

امکانات ترمینال کاراندیش شیراز

  • مجهز به چهار سالن عمومی
  • رستوران و کافی شاپ
  • غرفه هایی جهت فروش صنایع دستی . سوغات
  • سوپر مارکت
  • اتاق استراحت برای رانندگان
  • نمازخانه
  • سرویس بهداشتی
  • غرفه ای برای دریافت اطلاعات

آدرس ترمینال کاراندیش:
بلوار سلمان فارسی-خیابان ساحلی شرقی 

ترمینال کاراندیش شیراز


خرید بلیط اتوبوس از ترمینال کاراندیش شیراز


خرید بلیط اتوبوس از شیراز به آبادهخرید بلیط اتوبوس از شیراز به اراکخرید بلیط اتوبوس از شیراز به اشکنانخرید بلیط اتوبوس از شیراز به اصفهانخرید بلیط اتوبوس از شیراز به اصفهان پایانه کاوهخرید بلیط اتوبوس از شیراز به اقلیدخرید بلیط اتوبوس از شیراز به اندیمشکخرید بلیط اتوبوس از شیراز به اهوازخرید بلیط اتوبوس از شیراز به بندرعباسخرید بلیط اتوبوس از شیراز به بهبهانخرید بلیط اتوبوس از شیراز به بیرمخرید بلیط اتوبوس از شیراز به تبریزخرید بلیط اتوبوس از شیراز به تهرانخرید بلیط اتوبوس از شیراز به تهران پایانه بیهقی (آرژانتین)خرید بلیط اتوبوس از شیراز به تهران پایانه جنوبخرید بلیط اتوبوس از شیراز به خرم آبادخرید بلیط اتوبوس از شیراز به خرمشهرخرید بلیط اتوبوس از شیراز به دزفولخرید بلیط اتوبوس از شیراز به رشتخرید بلیط اتوبوس از شیراز به ساریخرید بلیط اتوبوس از شیراز به شاهین شهرخرید بلیط اتوبوس از شیراز به شهرکردخرید بلیط اتوبوس از شیراز به لارستان فارسخرید بلیط اتوبوس از شیراز به مشهد مقدسخرید بلیط اتوبوس از شیراز به مینابخرید بلیط اتوبوس از شیراز به نجف آبادخرید بلیط اتوبوس از شیراز به همدانخرید بلیط اتوبوس از شیراز به چابهارخرید بلیط اتوبوس از شیراز به کرجخرید بلیط اتوبوس از شیراز به کرمانخرید بلیط اتوبوس از شیراز به کرمانشاه

جستجوی بلیط اتوبوس