رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

ترمینال های مسافربری

ترمینال های مسافربری، شاهراه تردد ناوگان های حمل و نقل زمینی می باشند. امروزه اکثر مسافران قبل از حضور در ترمینال ها، بلیط اتوبوس خود را به صورت اینترنتی از سامانه های معتبر فروش بلیط تهیه می کنند. دسترسی و انتخاب مسیر و اتوبوس موردنظر از این طریق بسیار ساده تر و سریع تر است.

اما در داخل ترمینال ها نیز امکان خرید حضوری بلیط اتوبوس وجود دارد. برای اینکه تا ترمینال مورد نظر خود بروید فقط کافی است اسم ترمینال را در مسیریاب مورد نظر خود جست و جو کنید. در نظر داشته باشید شما باید حدود 30 دقیقه قبل از زمان حرکت در ترمینال حاضر باشید.

با استفاده از لیست ترمینال های مسافربری زیر نیز می توانید ترمینال مورد نظر خود را یافته و بلیط مسیر دلخواهتان را از طریق ترمینالی که مدنظر دارید و شرکت های مسافربری مستقر در آن ترمینال خریداری نمایید.

ترمینال های مسافربری - ترمینال کاوه اصفهان

ترمینال کاوه ، بزرگترین ترمینال مسافربری در شهر اصفهان است. شما می توانید بلیط اتوبوس خود را از شرکت های مسافربری واقع شده در ترمینال کاوه بخرید.

ترمینال های مسافربری - ترمینال صفه اصفهان

اگر قصد سفر به هر یک از شهر‌های جنوبی کشور را دارید، بهتر است بلیط اتوبوس خود را از ترمینال صفه خرید کنید. ترمینال صفه در جنوب شهر اصفهان قرار دارد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال جی اصفهان

یکی از ترمینال‌های اصفهان ترمینال جی می‌باشد. ترمینال جی وظيفه سرويس‌دهی به مناطق شرقی اصفهان و شهر‌های مشهد، يزد، کرمان و سیرجان را بعهده دارد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال جنوب تهران (خزانه)

ترمینال جنوب اولین ترمینال مسافربری ساخته شده در شهر تهران است. ترمینال جنوب جهت سهولت تردد اتوبوس‌ها از تهران به شهر‌های جنوبی کشور احداث گردید.

ترمینال های مسافربری - ترمینال غرب (آزادی)

ترمینال غرب بزرگترین ترمینال مسافربری کشور است. مسافران به صورت اینترنتی یا با مراجعه به ترمینال غرب (آزادی) می توانند بلیط اتوبوس خود را خرید کنند.

ترمینال های مسافربری - ترمینال شرق تهران

ترمینال شرق روزانه مسافران زیادی را به شهر های مختلف جابجا میکند. اتوبوس های ترمینال شرق مطابق با استاندارد های روز اروپا میباشد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال بیهقی تهران

ترمینال بیهقی (آرژانتین) در شرق میدان آرژانتین قرار دارد. شما می توانید بلیط اتوبوس سفر درون مرزی یا برون مرزی خود را از مبدا ترمینال بیهقی خرید کنید.

ترمینال های مسافربری - ترمینال شیشه ای

ترمینال شاهین شهر با نمایی شیشه ای یکی از جدید‌ترین و بزرگترین ترمینال‌های اصفهان است. ترمینال شاهین شهر در کنار جاده‌ی تهران - اصفهان قرار دارد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال شهرضا

ترمینال شهرضا برای رفاه حال مسافرانی که به این شهر سفر میکنند احداث شد. اگر قصد سفر با اتوبوس دارید میتوانید بلیط خود را از ترمینال شهرضا خرید کنید.

ترمینال های مسافربری - ترمینال زرین شهر

ترمینال زرین شهر در زمینی به مساحت 550000 متر مربع در قسمت ورودی شهرستان بنا شده است. این ترمینال محوطه ای بعنوان فضای نمایشگاه دارد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال کاراندیش شیراز

ترمینال کاراندیش بزرگترین ترمینال مسافربری در شیراز است. شما می توانید بلیط اتوبوس خود را از ترمینال کار اندیش به صورت اینترنتی و یا حضوری خرید کنید.

ترمینال های مسافربری - ترمینال مدرس شیراز

ترمینال مدرس شیراز در ضلع جنوبی بلوار شهید مدرس قرار دارد. ترمینال مدرس شیراز با مساحت 22 هزار متر مربع در اردیبهشت سال 1357 به بهره برداری رسید.

ترمینال های مسافربری - ترمینال امیرکبیر شیراز

ترمینال امیرکبیر شیراز روزانه مسافران بسیاری را جابجا میکند. اگر مایلید به شهر‌های جنوب و جنوب غربی سفر کنید بلیط خود را از ترمینال امیر کبیر بخرید.

ترمینال های مسافربری - ترمینال تبریز

ترمینال تبریز بزرگترین و مهمترین ترمینال مسافربری در تبریز و غرب کشور است. ترمینال تبریز به جدید‌ترین و مدرن‌ترین اتوبوس‌های روز دنیا تجهیز شده است.

ترمینال های مسافربری - ترمینال ارومیه

ترمینال ارومیه در سال 1359 فعالیت جابجایی مسافر را آغاز کرده است. در سال 1362 ترمینال شرق و در سال 1363 ترمینال غرب ارومیه فعالیت خود را آغاز کردند.

ترمینال های مسافربری - پایانه سراب

ترمینال سراب آذربایجان شرقی یکی از مهمترین ترمینال های این منطقه است.

ترمینال های مسافربری - ترمینال شهید کلانتری کرج

ترمینال شهید کلانتری کرج تنها ترمینال برون شهری کرج است که درضلع شمالی اتوبان کرج-قزوین احداث شد. ترمینال شهید کلانتری را ترمینال کرج نیز می‌نامند.

ترمینال های مسافربری - ترمینال بوشهر

ترمینال بوشهر مجهز به بیش از هزار اتوبوس از جوانترین و مدرن ترین ناوگان کشور است. این ترمینال به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مسافران است.

ترمینال های مسافربری - ترمینال شهرکرد

ترمینال شهرکرد در جنوب شهرکرد قرار دارد و به طور میانگین روزانه 10 هزار مسافر را جابجا میکند. وسعت ترمینال شهرکرد در حدود3 هکتار میباشد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال بجنورد

ترمینال بجنورد مهم ترین ترمینال استان خراسان شمالی است. تعداد 11 شرکت مسافربری در ترمینال بجنورد مستقر است و مجهز به بیش از 90 دستگاه اتوبوس می باشد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال بیرجند

ترمینال بیرجند در شمال شهر بیرجند برای رفاه حال مسافران ساخته شده است. مسافران می توانند بلیط اتوبوس خود را مستقیما از ترمینال بیرجند خرید کنند.

ترمینال های مسافربری - ترمینال امام رضا مشهد

مهمترین ترمینال در شهر مشهد ترمینال امام رضا(ع) یا همان ترمینال مشهد است. ترمینال امام رضا بزرگترین ترمینال کشور و سومین ترمینال بزرگ جهان است.

ترمینال های مسافربری - ترمینال معراج مشهد

ترمینال معراج مشهد جهت ارائه خدمات اتوبوسی به مسافرین شهرهای شمالی استان و شهرهای استان خراسان شمالی و استان های هم جوار احداث شده است.

ترمینال های مسافربری - ترمینال تپه اهواز

ترمینال تپه، ترمینال دوم شهر اهواز است و در نزدیکی فرودگاه بین المللی اهواز قرار دارد. از ترمینال تپه برای تردد در مسیر های شرقی استفاده می شود.

ترمینال های مسافربری - ترمینال زنجان

در جنوب شهر زنجان ترمینال زنجان واقع شده است. ترمینال زنجان در یک ساختمان چهار طبقه قرار دارد و موقعیت ترمینال زنجان از نظر دسترسی بسیار خوب است.

ترمینال های مسافربری - ترمینال سمنان

در قسمت غربی سمنان، ترمینال سمنان قرار دارد. ترمینال سمنان برای رفاه حال مسافران امکانات فراوانی را در نظر گرفته است.

ترمینال های مسافربری - ترمینال زاهدان

ترمینال زاهدان از سال 82 بعنوان تنها ترمینال استاندارد زاهدان آغاز به کار کرده است.ترمینال زاهدان امکانات قابل قبولی را به مسافران عرضه میکند.

ترمینال های مسافربری - ترمینال زابل

اگر قصد سفر به زابل را دارید، ترمینال زابل آماده خدمت رسانی به شما مسافران گرامی می باشد. ترمینال زابل در استان سیستان و بلوچستان قرار دارد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال آزادگان قزوین

ترمینال قزوین با نام ترمینال آزادگان نیز شناخته میشود. حدود 13 شرکت مسافربری در ترمینال آزادگان قزوین دفتر نمایندگی خود را فعال نموده‌اند.

ترمینال های مسافربری - ترمینال قم

ترمینال قم با امکانات نسبتا بالایی که دارد از جمله بهترین ترمینال‌های ایران به شمار می‌رود. ترمینال قم در جاده قدیم قم- تهران قرار دارد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال گرگان

ترمینال گرگان بزرگترین ترمینال مسافرتی در شمال کشورمان است. شما می‌توانید بلیط اتوبوس خود را به صورت اینترنتی و یا حضوری از ترمینال گرگان خرید نمایید.

ترمینال های مسافربری - ترمینال میدان گیل رشت

ترمینال میدان گیل رشت با مساحت 72630 متر مربع در سال 1372 راه اندازی شد.ترمینال میدان گیل رشت زیر نظر شهرداری رشت در حال فعالیت می‌باشد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال غرب گیلان

ترمینال غرب گیلان، یکی از ترمینال‌های احداث شده در استان گیلان است. ترمینال غرب گیلان در زمینی به مساحت 3500 متر مربع در اردیبشهت 1395 احداث شد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال شمال خرم آباد

ترمینال خرم آباد در سال 1395 در شمال شهر خرم آباد افتتاح شد. مساحت ترمینال خرم آباد 7300 متر مربع می‌باشد و در 4 طبقه ساخته شده است.

ترمینال های مسافربری - ترمینال مرکزی

17 شرکت مسافربری اتوبوسی، مینی بوسی و سواری در ترمینال مرکزی مستقرند. مسافران می توانید بلیط اتوبوس مورد نظر خود را از ترمینال مرکزی خرید کنید.

ترمینال های مسافربری - ترمینال خلیج فارس بندرعباس

ترمینال شهرداری بندرعباس یکی از مهم‌ترین ترمینال‌های کشور، است. ترمینال شهرداری بندرعباس با اتوبوس های VIP و ویژه آماده سرویس‌دهی به مسافران میباشد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال بزرگ همدان

ترمینال همدان یکی از ترمینال های بزرگ و مهم در غرب کشور است. ترمینال بزرگ همدان دارای سرویس های درون استانی و برون استانی به تمام نقاط کشور می‌باشد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال اکباتان همدان

ترمینال اکباتان همدان (ترمینال همدان) روزانه بیش از 3 هزار نفر مسافر را جابجا میکند. بیشتر سرویس‌های ترمینال اکباتان همدان برون استانی است.

ترمینال های مسافربری - ترمینال سنندج

ترمینال سنندج در ورودی شهر سنندج قرار دارد. قرار گرفتن ترمینال سنندج در مرکز شهر باعث دسترسی راحت و کاهش بار ترافیکی شهر شده است.

ترمینال های مسافربری - ترمینال آدینه کرمان

ترمینال آدینه کرمان یکی دیگر از ترمینالهای بزرگ و مهم کشور است که در مرکز کرمان قرار دارد. ترمینال آدینه کرمان را با نام ترمینال کرمان نیز می‌شناسند.

ترمینال های مسافربری - ترمینال شهید کاویانی کرمانشاه

ترمینال کرمانشاه مجهز به 133 دستگاه اتوبوس می‌باشد. بیش از 3700 مسافر روزانه از ترمینال شهید کاویانی کرمانشاه جابجا می‌شوند.

ترمینال های مسافربری - ترمینال شهید قرنی یاسوج

ترمینال شهید قرنی یاسوج در مرکز شهر یاسوج واقع است. خدمات و امکانات بسیاری جهت رفاه مسافران در ترمینال شهید قرنی یاسوج فراهم شده است.

ترمینال های مسافربری - ترمینال الغدیر یزد

ترمینال یزد در سال 1377 در زمینی به مساحت 57 هکتار ساخته شد. زیر بنای ترمینال شهرداری یزد در حدود 14 هزار متر مربع می‌باشد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال نجف آباد

ترمینال نجف آباد تنها ترمینال مسافربری مستقر در شهرستان نجف آباد است. ترمینال نجف آباد بسیاری از جابجایی‌های درون شهری را نیز بر عهده دارد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال خرمشهر

ترمینال خرمشهر یکی دیگر از ترمینال های استان خوزستان واقع در شهر خرمشهر است. ترمینال خرمشهر مجهز به کامل ترین خطوط سرویس دهی به کل کشور میباشد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال کاشان

ترمینال کاشان تنها ترمینال مسافربری کاشان است. روزانه اتوبوسهای بسیاری از ترمینال کاشان حرکت کرده و حجم کثیری از مسافران را در سطح کشور جابجا میکنند.

ترمینال های مسافربری - ترمینال آباده

مسافران گرامی شما می‌توانید بلیط خود از آباده به مقصد‌های اصفهان، شیراز، یزد، تهران و سایر شهر‌ها را از ترمینال آباده خرید کنید.

ترمینال های مسافربری - ترمینال آبادان

ترمینال آبادان از مدرن ترین ترمینال های استان خوزستان به شمار می رود. ترمینال آبادان جهت سرویس دهی به مسافران از اتوبوس های روز دنیا استفاده میکند.

ترمینال های مسافربری - ترمینال الشتر

ترمینال الشتر در استان لرستان واقع است. ترمینال الشتر به مسافرانی که قصد سفر از الشتر به سایر نقاط ایران را دارند، خدمت رسانی میکند.

ترمینال های مسافربری - ترمینال فولادشهر

ترمینال فولادشهر پر مسافرترین ترمینال استان اصفهان است. ترمینال فولادشهر سالانه بیشتر از 30 هزار مسافر را در سطح کشور جابجا می‌کند.

ترمینال های مسافربری - ترمینال قشم

ترمینال قشم برای افزایش رضایت مسافران و رفاه حال آنها در جزیره قشم احداث گردید. ترمینال قشم اولین ترمینال مسافربری ساخته شده در قشم میباشد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال شاهرود

ترمینال شاهرود در استان سمنان قرار دارد.مسافران می توانید بلیط اتوبوس خود به تهران، کرج،عباس آباد، فرومد، میامی و ... از مبدا ترمینال شاهرودخرید کنید.

ترمینال های مسافربری - ترمینال درگهان

ترمینال درگهان از کوچکترین ترمینال‌های کشور می‌باشد. روزانه مسافران زیادی از ترمینال درگهان جابجا می‌شوند و از نقاط مختلف به این شهر سفر می‌کنند.

ترمینال های مسافربری - ترمینال چابهار

ترمینال چابهار در ورودی شهر چابهار به صورت شبانه روزی در خدمت مسافران میباشد. شما می توانید بلیط اتوبوس خود را از ترمینال چابهار خرید کنید.

ترمینال های مسافربری - ترمینال دلفان (نورآباد)

مسافران عزیز می‌توانند بلیط اتوبوس خود برای سفر از شهر زیبای نورآباد به سایر نقاط کشور را از ترمینال نورآباد خرید کنند.

ترمینال های مسافربری - ترمینال مراغه

ترمینال مراغه در شهر مراغه در زمینی به مساحت 3100 متر مربع با زیر بنای 5 هکتار به علت نبود ترمینال مسافربری در این شهر احداث شده است.

ترمینال های مسافربری - ترمینال مهریز

ترمینال مهریز یکی دیگر از ترمینال‌های مسافربری استان یزد می باشد. مسافران می‌توانند بلیط اتوبوس خود را از ترمینال مهریز خرید نمایند.

ترمینال های مسافربری - ترمینال میبد یزد

ترمینال میبد یزد از ترمینال های مسافربری در شهر یزد است. ترمینال میبد یزد روزانه اتوبوس های بسیاری را به شهرهای شمال، غرب، شرق و جنوب کشور می فرستد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال آمل

ترمینال آمل بزرگترین ترمینال مسافربری در شمال کشور می‌باشد. مسافرین میتوانند بلیط اتوبوس سفر خود را به راحتی از ترمینال آمل خرید کنند.

ترمینال های مسافربری - ترمینال پونک تهران

ترمینال پونک یکی از پایانه های تهران است که شما می توانید بلیط اتوبوس‌تان را از شرکت‌های موجود در این ترمینال در سایت پایانه ها خرید کنید.

ترمینال های مسافربری - ترمینال پارس آباد

ترمینال پارس آباد در استان اردبیل، شهر پارس آباد واقع شده است.

ترمینال های مسافربری - ترمینال اردبیل

ترمینال اردبیل در حاشیه شهر قرار گرفته است و دسترسی به آن آسان است. این ترمینال مجهز به اتوبوس های به روز و کارآمد می باشد.

ترمینال های مسافربری - ترمینال گرمی

ترمینال گرمی در استان اردبیل قرار گرفته است و شرکت های مسافربری پیک صبا و ترابر بی تا را در خود جای داده است.

سوالات شما

نزدیکترین ترمینال به خودتان را انتخاب کنید و با شرکت مسافربری مورد نظرتان تماس بگیرید. اگر موافقت کردند که شما را بین راه سوار کنند می توانید از طریق سایت، بلیط اینترنتی آن شرکت را خریداری کنید.
جهت هماهنگی بهتر 30 دقیقه قبل از حرکت باید در سالن شرکت مسافربری مورد نظرتان باشید. اسم شرکت مسافربری روی بلیط درج شده است.
در اکثر ترمینال های کشور همچنان فروش حضوری برقرار است. همچنین در برخی ترمینال ها فروش با دستگاههای وب کیوسک نیز امکان پذیر می باشد. با این حال توصیه می کنیم برای اطمینان و راحتی بیشتر، خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.
شما برای انتخاب بهتر، مشخصات ناوگان را مد نظر قرار دهید چون کیفیت سفر وابستگی بسیار زیادی به کیفیت ناوگان و نوع اتوبوس دارد.

امکانات ترمینال های ایران

  • باجه های فروش حضوری، در ترمینال ها برای افرادی هستند که بدون تهیه بلیط اینترنتی به ترمینال مراجعه می نمایند
  • کیوسک خرید بلیط، امکانی ساده و سریع برای خرید بلیط اتوبوس توسط خود مسافر است که در برخی ترمینال های اصلی کشور موجود هستند.
  • در ترمینال های بزرگ کشور از پیجینگ، جهت فراخوانی مسافران برای سوار شدن در سکوی مورد نظر استفاده می شود.
  • ATM: در ترمینال های مسافربری برای رفاه حال شما خدمات الکترونیکی بانکی مهیا است
  • سالن های انتظار با پریز برق، به مسافران امکان استراحت کوتاه و شارژ کردن موبایل و وسایل الکترونیکی را می دهد.

مجله گردشگری

خرید بلیط اتوبوس اربعین خرید بلیط اتوبوس اربعین

اگر عازم کربلا هستید، برای خرید بلیط اتوبوس اربعین می توانید بلیط مورد نظرتون را در سایت پایانه ها خرید کنید.

ارائه ی کارت واکسن جهت سوار شدن به اتوبوس الزامی است ارائه ی کارت واکسن جهت سوار شدن به اتوبوس الزامی است

از ابتدای آذر ماه سال جاری، ارائه کارت واکسن و یا تست کرونای منفی با اعتبار 14 روزه جهت سوار شدن به اتوبوس الزامی است.

ایران پیما اراک به پایانه ها پیوست ایران پیما اراک به پایانه ها پیوست

مسافران عزیز از این پس می توانید بلیط اتوبوس خود از مبدا اراک به مقصد دلخواه خود را از شرکت مسافربری ایران پیما اراک بخرید.