مجله پایانه ها

پایانه ها مفید ترین اطلاعات را در حیطه سفر در اختیار مسافران قرار می دهد تا بتوانید سفر خوشی همراه با عزیزانتان تجربه کنید.


منابع و وسایل مورد نیاز شما در سفر اربعین

اگر قصد سفر به کربلا در ایام اربعین را دارید بایستی قبل از شروع سفر وسایلی که در طی این سفر نیاز هست را آماده کنید. جهت کسب اطلاعات در این مطلب همراه ما باشید.


چگونه با اتوبوس بار ارسال کنیم

یکی از روش های ارسال بار، ارسال بار با اتوبوس است. البته ممکن است این سوال نیز برای‌تان پیش‌ آمده باشد که چگونه با اتوبوس بار ارسال کنیم و به مشکل برنخوریم؟


اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به مشهد مقدس

با اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به مشهد، مانند مسافت، قیمت بلیط اتوبوس، تخفیف ها و ساعات حرکت اتوبوس آشنا شوید تا سفری متفاوت را با پایانه ها تجربه کنید.


بهترین غذاهای محلی ایرانی کدامند

هر شهر ایران دارای غذای محلی مخصوص به خود است. در این مطلب به معرفی برخی از غذاهای سنتی شهرهای مختلف ایران میپردازیم.


آشنایی با مشهورترین جهانگردان ایران و جهان

اگر میخواهید با مشهورترین جهانگردان ایران و جهان آشنا شوید در ادامه این مطلب همراه ما باشید. در این مطلب به معرفی تعدادی از مشهورترین جهانگردان می پردازیم.


دیدنی ترین و زیباترین دریاچه های ایران

در ایران دریاچه های بسیار دیدنی و زیبایی وجود دارد که سالانه گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب می کند. در ادامه برخی از این دریاچه ها را به شما معرفی خواهیم کرد


بلیط اتوبوس شیراز به کاشان قیمت ها و ساعات حرکت

با اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس شیراز به کاشان، مانند مسافت، قیمت بلیط اتوبوس، تخفیف ها و ساعات حرکت اتوبوس آشنا شوید تا سفری متفاوت با پایانه ها تجربه کنید.


بهترین راه رزرو سواری بین شهری چیست

از بهترین راه ها برای سفر رزرو تاکسی بین شهری است. در سایت بازارگاه شما می توانید برای مسیر مورد نظر خود سواری دربست کنید، درب منزل سوار شوید و به مقصد برسید.


به چه کشورهایی بدون ویزا می توان سفر کرد

اگر اهل سفر هستید و آرامش را در هیجان‌های مسافرت پیدا می‌کنید، حتما تمایل دارید از کشورهای خارجی هم بازدید کنید.


بلیط اتوبوس کرمان به بندر عباس قیمت ها و ساعات حرکت

با اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس کرمان به بندر عباس، مانند مسافت، قیمت بلیط اتوبوس، تخفیف ها و ساعات حرکت اتوبوس آشنا شوید تا سفری متفاوت با پایانه ها تجربه کنید.


با عجایب گردشگری ایران آشنا شوید

دیدنی‌های عجیب در ایران کم نیست. این سرزمین پر است از شگفتی‌های طبیعی، تاریخی، فرهنگی و باستانی که چشم هر بیننده‌ای را مجذوب می‌کند.


بلیط اتوبوس کرمان به کهنوج قیمت ها و ساعات حرکت

با اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس کرمان به کهنوج، مانند مسافت، قیمت بلیط اتوبوس، تخفیف ها و ساعات حرکت اتوبوس آشنا شوید تا سفری متفاوت با پایانه ها تجربه کنید.


بهترین پارک های جنگلی تهران را بشناسید

یکی از لذت‌های تهران‌گردی، گردش در بهترین پارک های جنگلی تهران است. اگر قصد سفر به پایتخت را دارید، می‌توانید تعطیلات را در پارک های جنگلی تهران بگذرانید.


در سفر به تهران از کجا دیدن کنیم

شهر تهران دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است که بازدید از این مکان های دیدنی خصوصا در ایامی که تهران خلوت است خالی از لطف نیست.


طبیعت گردی چیست ؟

طبیعت گردی در واقع نوعی سفر است که محبوبیت زیادی در بین گردشگران دارد اما برخی از افراد خیلی با مفهوم آن آشنایی ندارندو به طور صحیح نمی‌دانند که طبیعت گردی چیست


بلیط اتوبوس همدان به اهواز قیمت ها و ساعات حرکت

با اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس همدان به اهواز، مانند مسافت، قیمت بلیط اتوبوس، تخفیف ها و ساعات حرکت اتوبوس آشنا شوید تا سفری متفاوت با پایانه ها تجربه کنید.


حامی پایانه ها در چهاردهمین دوره از جشنواره وب باشید

وب سایت جامع پایانه ها در چهاردهمین دوره جشنواره وب ایران شرکت کرد