ترمینال شیشه ای

ترمینال شاهین شهر با نمایی شیشه ای یکی از جدید‌ترین و بزرگترین ترمینال‌های اصفهان است. ترمینال شاهین شهر در کنار جاده‌ی تهران - اصفهان قرار دارد.

ترمینال شاهین شهر روزانه اتوبوس‌های زیادی را در مسیر آبادان، آباده، آستارا، آمل، اراک، اردبیل، ارومیه، خوزستان، اندیمشک، اهواز، ایذه، بابل، بابلسر، برازجان، بندر‌عباس، بوشهر، تهران ، خرمشهر و ...  روانه می‌کند. پایانه شاهین شهر روزانه بیش از 100000 مسافر را در مسیر‌های مختلف جابجا می‌کند. این ترمینال مجهز به اتوبوس‌های به روز و مدرن می‌باشد. شرکت‌های مسافربری بسیاری درون ترمینال شاهین شهر دفتر نمایندگی دارند و شما می‌توانید به راحتی بلیط اتوبوس خود را به صورت اینترنتی و یا با مراجعه به ترمینال شاهین شهر از آنها خرید کنید.

امکانات ترمینال شاهین شهر

  • فروشگاه 
  • رستوران و کافی شاپ
  • سرویس بهداشتی
  • نمازخانه
  • پارکینگ

ترمینال شاهین شهر


خرید بلیط اتوبوس از ترمینال شیشه ای


شاهین شهر به آبادان شاهین شهر به اردبیل شاهین شهر به ارومیه شاهین شهر به امیدیه خوزستان شاهین شهر به اندیمشک شاهین شهر به اهواز شاهین شهر به ایذه شاهین شهر به بندرانزلی شاهین شهر به بندرعباس شاهین شهر به بهبهان شاهین شهر به بوشهر شاهین شهر به تبریز شاهین شهر به تنکابن شاهین شهر به تهران شاهین شهر به تهران پایانه بیهقی (آرژانتین) شاهین شهر به تهران پایانه جنوب شاهین شهر به تهران پایانه غرب (آزادی) شاهین شهر به خرمشهر شاهین شهر به درگهان شاهین شهر به دزفول شاهین شهر به رامسر شاهین شهر به زاهدان شاهین شهر به ساری شاهین شهر به شهریار شاهین شهر به شوشتر شاهین شهر به شیراز شاهین شهر به عسلویه شاهین شهر به قشم شاهین شهر به ماهشهر شاهین شهر به مسجدسلیمان شاهین شهر به مشهد مقدس شاهین شهر به چابهار شاهین شهر به چالوس شاهین شهر به کرج شاهین شهر به کرمان شاهین شهر به کرمانشاه شاهین شهر به کلاچای شاهین شهر به گرگان شاهین شهر به گنبدکاووس