ترمینال شیشه ای

ترمینال شاهین شهر با نمایی شیشه ای یکی از جدید ترین و بزرگترین ترمینال های اصفهان است. ترمینال شاهین شهر در کنار جاده ی تهران - اصفهان قرار دارد.

ترمینال شاهین شهر روزانه اتوبوس های زیادی را در مسیر آبادان، آباده، آستارا، آمل، اراک، اردبیل، ارومیه، خوزستان، اندیمشک، اهواز، ایذه، بابل، بابلسر، برازجان، بندر عباس، بوشهر، تهران ، خرمشهر و ...  روانه می کند.
ترمینال شاهین شهر روزانه بیش از 100000 مسافر را در مسیر های مختلف جابجا میکند. ترمینال شاهین شهر مجهز به اتوبوس های به روز و مدرن میباشد.
شرکت های مسافربری بسیاری درون ترمینال شاهین شهر دفتر نمایندگی دارند و شما میتوانید به راحتی بلیط اتوبوس خود را به صورت اینترنتی و یا با مراجعه به ترمینال شاهین شهر از آنها خرید کنید.

امکانات ترمینال شاهین شهر

  • فروشگاه 
  • رستوران و کافی شاپ
  • سرویس بهداشتی
  • نمازخانه
  • پارکینگ

ترمینال شاهین شهر


خرید بلیط اتوبوس از ترمینال شیشه ای


شاهین شهر به آبادان شاهین شهر به اردبیل شاهین شهر به امیدیه خوزستان شاهین شهر به اندیمشک شاهین شهر به اهواز شاهین شهر به بابلسر شاهین شهر به بجنورد شاهین شهر به بندرعباس شاهین شهر به بهبهان شاهین شهر به بوشهر شاهین شهر به تبریز شاهین شهر به تنکابن شاهین شهر به تهران شاهین شهر به تهران پایانه بیهقی (آرژانتین) شاهین شهر به تهران پایانه جنوب شاهین شهر به تهران پایانه شرق (تهران پارس) شاهین شهر به تهران پایانه غرب (آزادی) شاهین شهر به خرم آباد شاهین شهر به خرمشهر شاهین شهر به درگهان شاهین شهر به دزفول شاهین شهر به ساری شاهین شهر به شاهرود سمنان شاهین شهر به شوشتر شاهین شهر به شیراز شاهین شهر به عسلویه شاهین شهر به قشم شاهین شهر به لنگرود شاهین شهر به ماهشهر شاهین شهر به مسجدسلیمان شاهین شهر به مشهد مقدس شاهین شهر به همدان شاهین شهر به چالوس شاهین شهر به کرج شاهین شهر به کرمانشاه شاهین شهر به گاوبندی پارسیان شاهین شهر به گرگان شاهین شهر به گنبدکاووس شاهین شهر به گچساران دوگنبدان