رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

ترمینال قشم

ترمینال قشم برای افزایش رضایت مسافران و رفاه حال آنها در جزیره قشم احداث گردید. ترمینال قشم اولین ترمینال مسافربری ساخته شده در قشم میباشد.

جزیره قشم یکی از جزایر زیبای جنوبی کشور است که در همه فصول سال پذیرای مسافران بسیاری است. بدلیل نبود ترمینال در این جزیره رفت و آمد اتوبوسی برای مسافران با مشکل روبرو بود، به همین دلیل ترمینال قشم احداث گردید. ترمینال قشم با مساحت 18 هزار متر مربع در شهر قشم ساخته شده است و در فاصله 3 کیلومتری شهر قشم قرار دارد. در حال حاضر برخی شرکتهای مسافربری مانند آسیا سفر در پایانه قشم دفتر نمایندگی دارند که در آینده‌ی نه چندان دور کلیه شرکت‌ها در این ترمینال نمایندگی می‌گیرند و  مسافران می‌توانند بلیط اتوبوس خود را از قشم به اصفهان، بروجن، جهرم، سیرجان، شیراز، لارستان را از ترمینال قشم خرید نمایید.

امکانات ترمینال قشم

  • سالن انتظار مسافران
  • نمازخانه
  • باجه‌های فروش بلیط و تعاونی‌ها
  •  ایستگاه‌های خدماتی و انتظامی 
  • سرویس بهداشتی
ترمینال قشم

آدرس و تلفن ترمینال قشم

قشم, ترمینال قشم
مسیریابی با نقشه گوگل

شرکت های مسافربری واقع در ترمینال قشم

سوالات متداول

بله، از امکانات ترمینال قشم میتوان به وضوخانه و نمازخانه اشاره کرد.
از صفحه‌ی اصلی سایت پایانه‌ها، شما می‌توانید با ورود مبدا و مقصد و تاریخ حرکت، تمامی سرویس‌های حرکتی در مسیر دلخواهتان را مشاهده نمایید.
تعاونی مربوطه هماهنگی‌های لازم را برای تعمیرات سریع و یا تعویض اتوبوس انجام می‌دهد.
در صورتی که شرکت مجبور به کنسل شدن سفر شود باید مبلغ کامل دریافتی از مسافر را به ایشان پرداخت نموده و با رضایت مسافر، اتوبوس دیگری را پیشنهاد دهد.
خیر، امکان پذیر نمی‌باشد.