با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اراک به کرمانشاه را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت اراک به کرمانشاه 310  کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 4 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر اراک به کرمانشاه با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس اراک به کرمانشاه

جاذبه های طبیعی در مسیر اراک به کرمانشاه با اتوبوس

اراک از جمله شهرهای بسیار پر طرفدار ایران است که جاذبه های گردشگری بسیاری دارد. گردشگران بسیاری سالانه از این شهر دیدن می کنند. در ادامه گزیده ای از مکان های تاریخی که در شهر اراک وجود دارد را به شما معرفی می کنیم.

سرآب نیلوفر

در فاصله 20 کیلومتری شمال غربی شهر اراک دریاچه ای به نام سراب نیلوفر وجود دارد که محلی برای رشد گل های نیلوفر آبی محسوب می شود.  این جاذبه ی گردشگری در فصل های گرم سال مورد استقبال بیشتری قراردارد. سرآب نیلوفر جز آثار ملی طبیعی ثبت شده ی کشور محسوب به حساب می آید.

سرآب نیلوفر

آرامگاه پیر مرادآباد

بقعه پیر مرادآباد در بخش مرکزی شهرستان اراک، روستای مرادآباد در 14 کیلومتری شمال شرقی شهر اراک و ۴ کیلومتری شمال شرقی مشهد میقان در کشور ایران قرار دارد. این بقعه در قرن 5 و 6 هجری به دستور شاهپور ذوالکتاف ساخته شده است. علت ساخت آن را چنین میگویند که  شاپور دوم که برای نبرد با دشمن از منطقه فراهان می‌گذشته است، با پیرمردی برخورد می‌کند. پیرمرد پیشگویی می‌کند که شاه در جنگ پیروز میشود. از قضا شاپور پیروز شد و در هنگام بازگشت نزد پیرمرد رفت ولی او مرده بود؛ بنابراین دستور داد تا بقعه‌ای مرتفع به یاد و گرامی‌داشت پیرمراد در آن مکان بسازند.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به اراک - پیر مراد آباد

موزه و حمام چهارفصل اراک، گنجینه ای از هنر کاشیکاری ایرانی

یکی از آثار باستانی مربوط به اواخر دوره قاجار در شهر اراک حمام چهار فصل است. بنای این حمام از زیباترین آثار معماری و کاشی کاری ایران در قرن های اخیر است. این حمام در معماری ایرانی اثری منحصربه‌فرد به شمار می‌رود. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به اراک - حمام چهار فصل

بلیط اتوبوس برگشت از کرمانشاه به اراک

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. شما می توانید بلیط اتوبوس کرمانشاه به اراک را در سایت پایانه ها خرید کنید. 

اگر قصد خرید بلیط اتوبوس کرمانشاه به تهران را دارید می توانید در سایت پایانه ها بلیط اتوبوس خود را خرید کنید. اطلاعات تکمیلی خرید بلیط کرمانشاه به تهران را می توانید در مطلب  مطالعه کنید.


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اراک به کرمانشاه و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.