به منظور پیشگیری از ویروس کرونا لازم است در خانه بمانیم و در صورتیکه نیاز به خروج از منزل داشتیم با رعایت کلیه موارد بهداشتی باید از خانه خارج شویم. خانه نشینی افراد در سنین مختلف باعث خستگی بسیاری شده است اما با مدیریت زمان می توانیم از این ایام به بهترین شکل استفاده کنیم و از آن برای انجام کارهایی که تاکنون وقتش را نداشتیم استفاده کنیم. همگی میدانیم این ایام سخت دیر یا زود به پایان می رسد ولی با رعایت توصیه های بهداشتی و در خانه ماندن می توانیم پایان شیرین تری را برای خود و خانوادمان رقم بزنیم.

اگر هنوز برای روزهای در خانه ماندن برنامه ای ندارید با ما همراه شوید تا پیشنهاداتی را در این زمینه به شما بدهیم تا از خستگی و کسالت خارج شوید.

آنلاین گردش کنید. 

بسیاری از افراد از مدت ها پیش برای تعطیلات نوروز برنامه ریزی کرده اند ولی در حال حاضر بهتر است که این برنامه را به عقب بیندازید تا در زمان مناسب در کمال آرامش و سلامتی سفر کنید. شما می توانید به صورت مجازی به شهرهای مختلف دنیا سفر کنید و از نقاط دیدنی هر شهری دیدن نمایید. به این صورت که کشور و یا شهر مورد علاقه خود را انتخاب می کنید و به صورت آنلاین از جاهای دیدنی آن بازدید می کنید. درست است که مشاهده عینی لذت بخش تر است ولی سفر مجازی هم خالی از لطف نیست. می توانید همین امروز سفر کنید.

سفر مجازی

کتاب بخوانید .

متاسفانه سرانه مطالعه در کشور ما بسیار پایین است. الان بهترین فرصت برای آشتی با کتاب و کتاب خوانی است. شما می توانید عادت مطالعه را  در خود تقویت کنید و در این ایام کتاب بخوانید. کتابهای بسیاری نگارش شده اند که لازم است شما لااقل یک بار مطالعه کنید.

کتاب خوانی

یک مهارت جدید یاد بگیرید.

همه ما علایقی داریم که به دلیل کمبود وقت هیچگاه فرصت انجام دادنشان را نداریم. این ایام بهترین فرصت برای یادگیری یک سرگرمی و یا مهارت جدید است. برای یادگیری نیازی به خروج از منزل ندارید سایت ها و اپلیکیشن های بسیاری وجود دارد که به راحتی می توانید توسط آنها به صورت آنلاین آموزش بگیرید.

آموزش مهارت جدید

فیلم و سریال ببینید.

فیلم دیدن معمولا از علایق بسیاری از افراد است و در این ایام فرصت کافی برای تماشای فیلم و سریال های مورد علاقه تا ن را دارید.

فیلم ببینید

فایل های موجود روی گوشی، لپ تاپ و کامپیوترتان را مرتب کنید.

معمولا در طی سال فرصتی برای مرتب کردن و دسته بندی فایل ها بوجود نمی آید و معمولا این کار بسیار وقت گیر است. شما می توانید از این فرصت موجود برای این کار استفاده کنید.

مرتب کردن فایل ها

شیوع ویروس کرونا طی هفته‌های اخیر روندی صعودی داشته است و متأسفانه همچنان راهکار درمانی قطعی برای کووید-۱۹ پیدا نشده است. با رعایت مسائل بهداشتی و در خانه ماندن می توانیم هر چه زودتر این دوره را پشت سر بگذاریم.