تهران به اصفهان

اصفهان را می توان پربازدیدترین شهر ایران نامید. به همین دلیل اتوبوس های تهران به اصفهان از جمله شلوغ ترین اتوبوس ها هستند. با توجه به تردد زیاد مسافر در این مسیر خدمات اتوبوسی در بیشتر ترمینال های تهران از جمله ترمینال غرب، بیهقی، شرق و جنوب در دسترس است.
شرکت های مسافربری در کلیه ساعات شبانه روز سرویس تهران به اصفهان را ارائه می دهند. برای خرید بلیط خود از مبدا تهران به محل سوار شدن توجه کنید. بسته به منطقه ای که در آن هستید نزدیک ترین ترمینال به خود را انتخاب کنید. اگر در قسمت غرب تهران هستید ترمینال آزادی (ترمینال غرب) را به عنوان مبدا انتخاب کنید. این ترمینال بزرگترین ترمینال اتوبوسی در پایتخت است و تقریبا در هر زمانی که بخواهید می توانید اتوبوس های تهران اصفهان را پیدا کنید. ترمینال جنوب در قسمت پایین شهر تهران قرار گرفته است و مانند ترمینال آزادی روزانه اتوبوس های زیادی را به شهرهای مختلف روانه می کند. ترمینال بیهقی و شرق نیز جز ترمینال های معروف و پرتردد هستند. ترمینال های اصلی اصفهان ترمینال صفه و کاوه هستند که معمولا اتوبوس هایی که از تهران به اصفهان می آیند در هر دو پایانه توقف دارند. برای سفر از اصفهان به تهران نیز باید به پایانه سوار شدن دقت کنیم  و بسته به محلی که در آن هستیم مبدا را انتخاب کنیم.

خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان

سفر به اصفهان

تهران به شیراز

شیراز یکی دیگر از مقاصد مهم تورهای ایران است. اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری بسیار در شهر شیراز آن را به مقصدی ایده آل تبدیل کرده است. اتوبوس های تهران به شیراز از تمام پایانه های اصلی تهران از جمله ترمینال جنوب وجود دارد. اتوبوس ها از تهران به شیراز حدود 11 ساعت در مسیر هستند، بنابراین این سفر یک سفر طولانی محسوب می شود. تعدادی از اتوبوس ها در مسیر خود از تهران به شیراز چند ایستگاه دارند. اگر مقصد شما یک نقطه در طول مسیر سفر است، حتما اتوبوس مناسبی را پیدا کنید.

خرید بلیط اتوبوس تهران به شیراز

سفر به شیراز

شیراز به یزد

یزد مورد علاقه تورهای کویری و گشت و گذار در سطح شهر است. بسیاری از مسافران ورودی به شهر یزد از استان های اصفهان، شیراز و تهران هستند. بیشتر اتوبوس های شیراز به یزد را در ترمینال اتوبوس کاراندیش، بزرگترین ترمینال شهر خواهید یافت. سفر با اتوبوس از شیراز به یزد حدود 6 ساعت طول می کشد و بیشتر مسیر کویر و بیابان است.

خرید بلیط اتوبوس شیراز به یزد

سفر به یزد

اصفهان به یزد

اصفهان به یزد مسیر شلوغ دیگری است که روزانه پذیرای مسافران زیادی به خصوص گردشگران است. روزانه سرویس های اتوبوسی بسیاری از پایانه های اصلی اصفهان از جمله ترمینال صفه ، پایانه کاوه و ترمینال جی به سمت یزد روانه می شود. مسیر اصفهان یزد حدودا 4 ساعت طول میکشد و سفر نسبتا کوتاهی حساب می شود.

سفر به یزد

خرید بلیط اصفهان به یزد