رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

ترمینال پونک تهران

ترمینال پونک یکی از پایانه های تهران است که شما می توانید بلیط اتوبوس‌تان را از شرکت‌های موجود در این ترمینال در سایت پایانه ها خرید کنید.

ترمینال یا پایانه مسافربری به محلی میگویند که از چندین شرکت مسافربری تشکیل شده است و مکانی برای سوار و پیاده شدن مسافران است. بیشتر ترمینال های مسافربری در سطح کشور دارای خدمات رفاهی هستند تا مسافران در کمال آسایش و راحتی بتوانند سفر کنند. با وارد شدن به ترمینال های مسافربری تجمع زیادی از اتوبوس ها را میبینید که در جای جای پایانه توقف کرده اند و با رسیدن زمان سفر مسافران با توجه به بلیط اتوبوس خریداری شده سوار می شوند. در بعضی از ترمینال ها علاوه بر اتوبوس برای جابجایی مسافران مینی بوس و سواری هم وجود دارد.
تهران دارای ترمینال‌های مسافربری بسیاری است که یکی از آنها ترمینال پونک است. پونک نام یکی از محله‌های شهر تهران است که در شمال غربی آن واقع شده است. پونک از شرق به دره پونک و شهرک غرب، از شمال به محله حصارک و از جنوب به محله باغ فیض محدود است. بیشتر اتوبوس‌ها با مقصد شهر‌های شمالی کشور از پایانه پونک عبور میکنند.  این ترمینال در میدان پونک، بلوار میرزابابایی، تقاطع سردار جنگل، جنب مرکز میوه وتره بار قرار گرفته است. در این پایانه امکانات رفاهی نظیر خدمات بیمه‌ای - فروش بلیط مسافرتی - کارواش فراهم است. شما می‌توانید بلیط اتوبوس خود را از پایانه پونک به مقصد مورد نظر خرید کنید. 

امکانات ترمینال پونک تهران

  •  خدمات بیمه ای
  •  فروش بلیط مسافرتی
  • کارواش
  • سالن انتظار
  • سرویس بهداشتی
  • نمازخانه
ترمینال پونک تهران

آدرس و تلفن ترمینال پونک تهران

میدان پونک، بلوار میرزابابایی، تقاطع سردار جنگل، جنب مرکز میوه و تره بار
مسیریابی با نقشه گوگل

شرکت های مسافربری واقع در ترمینال پونک تهران

رویال سفر تهران ترمینال پونک

خرید بلیط اتوبوس

سوالات متداول

ترمینال پونک در میدان پونک، بلوار میرزابابایی، تقاطع سردار جنگل، جنب مرکز میوه و تره بار قرار دارد.
برخی از تعاونی ها به دلیل رضایت مسافران، بسته های پذیرایی برای مسافران در نظر میگیرند.
تعاونی مربوطه هماهنگی‌های لازم را برای تعمیرات سریع و یا تعویض اتوبوس انجام می‌دهد.
طبق قانون از یک ساعت مانده به حرکت، کنسل شدن بلیط شامل کسر 50% آن میشود.
در صورتی که شرکت مجبور به کنسل شدن سفر شود باید مبلغ کامل دریافتی از مسافر را به ایشان پرداخت نموده و با رضایت مسافر، اتوبوس دیگری را پیشنهاد دهد.