ترمینال پونک تهران

ترمینال پونک یکی از پایانه های تهران است که شما می توانید بلیط اتوبوس‌تان را از شرکت‌های موجود در این ترمینال در سایت پایانه ها خرید کنید.

ترمینال یا پایانه مسافربری به محلی میگویند که از چندین شرکت مسافربری تشکیل شده است و مکانی برای سوار و پیاده شدن مسافران است. بیشتر ترمینال های مسافربری در سطح کشور دارای خدمات رفاهی هستند تا مسافران در کمال آسایش و راحتی بتوانند سفر کنند. با وارد شدن به ترمینال های مسافربری تجمع زیادی از اتوبوس ها را میبینید که در جای جای پایانه توقف کرده اند و با رسیدن زمان سفر مسافران با توجه به بلیط اتوبوس خریداری شده سوار می شوند. در بعضی از ترمینال ها علاوه بر اتوبوس برای جابجایی مسافران مینی بوس و سواری هم وجود دارد.
تهران دارای ترمینال‌های مسافربری بسیاری است که یکی از آنها ترمینال پونک است. پونک نام یکی از محله‌های شهر تهران است که در شمال غربی آن واقع شده است. پونک از شرق به دره پونک و شهرک غرب، از شمال به محله حصارک و از جنوب به محله باغ فیض محدود است. بیشتر اتوبوس‌ها با مقصد شهر‌های شمالی کشور از پایانه پونک عبور میکنند.  این ترمینال در میدان پونک، بلوار میرزابابایی، تقاطع سردار جنگل، جنب مرکز میوه وتره بار قرار گرفته است. در این پایانه امکانات رفاهی نظیر خدمات بیمه‌ای - فروش بلیط مسافرتی - کارواش فراهم است. شما می‌توانید بلیط اتوبوس خود را از پایانه پونک به مقصد مورد نظر خرید کنید.