ترمینال صفه اصفهان

اگر قصد سفر به هر یک از شهر های جنوبی کشور را دارید، بهتر است بلیط اتوبوس خود را از ترمینال صفه خرید کنید. ترمینال صفه در جنوب شهر اصفهان قرار دارد.

ترمینال صفه یکی از پرتردد ترین ترمینال های استان اصفهان است که شرکت های مسافربری بسیاری را در خود جای داده است.
ترمینال صفه با مساحت ۴۵ هزار متر مربع با زيربنای ۱۲۰۰۰ متر مربع و 10000 متر مربع فضای سبز در خرداد ماه ۱۳۷۰توسط رياست محترم جمهوری وقت افتتاح شده است.
بطور متوسط روزانه حدود 100000 نفر مسافر از ترمینال صفه به مسافرت می روند. 
شما میتوانید بلیط اتوبوس خود را از شرکت های مستقر در ترمینال صفه خرید کنید. دفاتر شرکت های مسافربری  عدل - همسفر - ایران پیما - ایمن سفر - عدل - پیک صبا - میهن نور -  گیتی پیما - بی تا - آسیا سفر - لوان نور - میعاد تلاش و پیک معتمد در ترمینال صفه واقعند. 

ترمینال صفه برای جلب رضایت مسافران روز به روز مدرن تر و به روز تر گشته است و همراه با اتوبوس های به روز اروپا سرویس دهی میکند.
اگر میخواهید به کرمان، شیراز، بندر عباس سفر کنید بلیط اتوبوس خود را از ترمینال صفه بخرید. در طول شبانه روز سرویس های زیادی به این شهر ها حرکت می کنند.
شما می توانید بلیط اتوبوس خود به مقصد های آبادان، آباده، ابر کوه، ارومیه، اقلید، اندیمشک، اهواز، بابلسر، بجنورد، بروجن، بندر عباس، بهبهان، بوشهر، یاسوج، بیرجند، تنکابن، تهران، خرم آباد، خرمشهر، دزفول، ساری، سربندر، سمبرم، سیرجان، شوشتر، شیراز، عسلویه، قشم، لنگرود، ماهشهر، مسجد سلیمان، مشهد مقدس، میناب، همدان، چالوس، کازرون، کرج، کرمان، کرمانشاه، گرگان، گلپایگان، گناوه، گنبد کاووس، گچساران، یزد  را از ترمینال صفه خرید کنید.

امكانات و خدمات موجود در ترمینال صفه

  •   هتل مجهز به سرويس كامل با ظرفيت ۵۰ تخت
  • رستوران
  •  در طبقه دوم سالن ويژه برای صرف صبحانه 
  • خدمات تاكسی ويژه، اتوبوس شهری و تاكسی تلفنی
  • نمازخانه مردانه و زنانه
  • وجود ۱۵ دفتر شركتهای مسافربری
  • وجود ۲۷ باب فروشگاههای مواد غذايی، صنايع دستی، پوشاك و . . .

آدرس ترمینال صفه:

شهر اصفهان، نرسیده به بزرگراه شهید کشوری

ترمینال صفه اصفهان


خرید بلیط اتوبوس از ترمینال صفه اصفهان


خرید بلیط اتوبوس از اصفهان به آبادانخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به آبادهخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به ابرکوهخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به اردبیلخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به ارومیهخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به اقلیدخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به امیدیه خوزستانخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به اندیمشکخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به اهوازخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به بابلسرخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به بجنوردخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به بروجنخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به بندرعباسخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به بهبهانخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به بوشهرخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به بویراحمد یاسوجخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به بیرجندخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به تنکابنخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به تهرانخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به تهران پایانه بیهقی (آرژانتین)خرید بلیط اتوبوس از اصفهان به تهران پایانه جنوبخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به تهران پایانه غرب (آزادی)خرید بلیط اتوبوس از اصفهان به خرم آبادخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به خرمشهرخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به دزفولخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به زاهدانخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به ساریخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به سربندرخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به سمیرمخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به سیرجانخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به شوشترخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به شیرازخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به عسلویهخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به قشمخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به قمخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به لنگرودخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به ماهشهرخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به مسجدسلیمانخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به مشهد مقدسخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به مینابخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به همدانخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به چالوسخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به کازرونخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به کرجخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به کرمانخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به کرمانشاهخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به گلپایگانخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به گناوهخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به گنبدکاووسخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به گچساران دوگنبدانخرید بلیط اتوبوس از اصفهان به یزد

جستجوی بلیط اتوبوس