ترمینال صفه اصفهان

اگر قصد سفر به هر یک از شهر های جنوبی کشور را دارید، بهتر است بلیط اتوبوس خود را از ترمینال صفه خرید کنید. ترمینال صفه در جنوب شهر اصفهان قرار دارد.

ترمینال صفه یکی از پرتردد ترین ترمینال های استان اصفهان است که شرکت های مسافربری بسیاری را در خود جای داده است.
ترمینال صفه با مساحت ۴۵ هزار متر مربع با زيربنای ۱۲۰۰۰ متر مربع و 10000 متر مربع فضای سبز در خرداد ماه ۱۳۷۰توسط رياست محترم جمهوری وقت افتتاح شده است.
بطور متوسط روزانه حدود 100000 نفر مسافر از ترمینال صفه به مسافرت می روند. 
شما میتوانید بلیط اتوبوس خود را از شرکت های مستقر در ترمینال صفه خرید کنید. دفاتر شرکت های مسافربری  عدل - همسفر - ایران پیما - ایمن سفر - عدل - پیک صبا - میهن نور -  گیتی پیما - بی تا - آسیا سفر - لوان نور - میعاد تلاش و پیک معتمد در ترمینال صفه واقعند. 

ترمینال صفه برای جلب رضایت مسافران روز به روز مدرن تر و به روز تر گشته است و همراه با اتوبوس های به روز اروپا سرویس دهی میکند.
اگر میخواهید به کرمان، شیراز، بندر عباس سفر کنید بلیط اتوبوس خود را از ترمینال صفه بخرید. در طول شبانه روز سرویس های زیادی به این شهر ها حرکت می کنند.
شما می توانید بلیط اتوبوس خود به مقصد های آبادان، آباده، ابر کوه، ارومیه، اقلید، اندیمشک، اهواز، بابلسر، بجنورد، بروجن، بندر عباس، بهبهان، بوشهر، یاسوج، بیرجند، تنکابن، تهران، خرم آباد، خرمشهر، دزفول، ساری، سربندر، سمبرم، سیرجان، شوشتر، شیراز، عسلویه، قشم، لنگرود، ماهشهر، مسجد سلیمان، مشهد مقدس، میناب، همدان، چالوس، کازرون، کرج، کرمان، کرمانشاه، گرگان، گلپایگان، گناوه، گنبد کاووس، گچساران، یزد  را از ترمینال صفه خرید کنید.

امكانات و خدمات موجود در ترمینال صفه

  •   هتل مجهز به سرويس كامل با ظرفيت ۵۰ تخت
  • رستوران
  •  در طبقه دوم سالن ويژه برای صرف صبحانه 
  • خدمات تاكسی ويژه، اتوبوس شهری و تاكسی تلفنی
  • نمازخانه مردانه و زنانه
  • وجود ۱۵ دفتر شركتهای مسافربری
  • وجود ۲۷ باب فروشگاههای مواد غذايی، صنايع دستی، پوشاك و . . .

آدرس ترمینال صفه:

شهر اصفهان، نرسیده به بزرگراه شهید کشوری

ترمینال صفه اصفهان


خرید بلیط اتوبوس از ترمینال صفه اصفهان


اصفهان به آبادان اصفهان به آباده اصفهان به ابرکوه اصفهان به اردبیل اصفهان به ارومیه اصفهان به اصفهان اصفهان به اصفهان پایانه کاوه اصفهان به اقلید اصفهان به امیدیه خوزستان اصفهان به اندیمشک اصفهان به اهواز اصفهان به بابلسر اصفهان به بروجن اصفهان به بندرعباس اصفهان به بهبهان اصفهان به بوشهر اصفهان به بویراحمد یاسوج اصفهان به تبریز اصفهان به تنکابن اصفهان به تهران اصفهان به تهران پایانه بیهقی (آرژانتین) اصفهان به تهران پایانه جنوب اصفهان به تهران پایانه غرب (آزادی) اصفهان به خرم آباد اصفهان به خرمشهر اصفهان به زاهدان اصفهان به ساری اصفهان به سربندر اصفهان به سمیرم اصفهان به سنندج اصفهان به سیرجان اصفهان به شوش اصفهان به شوشتر اصفهان به شیراز اصفهان به عسلویه اصفهان به فلارد اصفهان به قشم اصفهان به لردگان اصفهان به لنگرود اصفهان به ماهشهر اصفهان به مبارکه اصفهان به مسجدسلیمان اصفهان به مشهد مقدس اصفهان به مهران ایلام اصفهان به میناب اصفهان به همدان اصفهان به پایانه مرزی مهران اصفهان به چالوس اصفهان به چذابه اصفهان به کرج اصفهان به کرمان اصفهان به کرمانشاه اصفهان به گرگان اصفهان به گناوه اصفهان به گنبدکاووس اصفهان به گچساران دوگنبدان اصفهان به یزد اصفهان پایانه صفه به فلارد اصفهان پایانه صفه به لردگان اصفهان پایانه صفه به مبارکه