در سال های اخیر شبکه های اجتماعی و پیام رسان های موبایلی در سراسر دنیا و به خصوص درایران رشد چشمگیری داشتند.
در میان شبکه های اجتماعی گوناگون در ایران تلگرام از محبوبیت بالایی برخوردار است. آمار ها نشان میدهد که هم اکنون بیش از 45 میلیون و 800 هزار نفر کاربر ایرانی در تلگرام عضو هستند یا به بیانی دیگر نصف جمعیت ایران از تلگرام استفاده میکنند که در نوع خود آمار بی نظیری است. هم چنین گزارشات حاکی از آن است که ایرانی ها بیشترین کاربران حاضر در تلگرام را تشکیل می دهند.
ما نیز به دلیل محبوبیت تلگرام در بین ایرانی ها بر آن شدیم تا کانال تلگرام پایانه ها را ایجاد کنیم. کانال تلگرام پایانه ها در تاریخ 11 دی ماه 1395 آغاز به کار کرد و به عضو گیری پرداخت.

 

به کانال تلگرام پایانه ها بپیوندید.

 

کانال تلگرام پایانه ها

در کانال تلگرام پایانه ها بخوانید:

  • تخفیفات شرکت های مسافربری عضو خانواده پایانه ها به صورت روزانه در کانال تلگرام پایانه ها گذاشته می شود.

سامانه پایانه ها امکانی فراهم کرده است تا شما بتوانید به سادگی ارزان ترین و مناسب ترین اتوبوس مورد نظر خود را برای سفر خرید کنید. مسافرانی که قصد خرید بلیط از سامانه پایانه ها  را دارند می توانند با عضویت در کانال تلگرام پایانه ها از تخفیفات متنوعی که شرکت های مسافربری دارند مطلع شده و مناسب ترین سرویس را انتخاب نمایند.

  • شما می توانید جدید ترین اتفاقات و مسائل مربوط به حوزه ی حمل ونقل را در کانال تلگرام پایانه ها دنبال نمایید.
  • برای جلوگیری از یکنواخت بودن مطالب به گفتن موضوعات آموزنده و جالبی که دانستن آن در زندگی هر نفر مفید است نیز می پردازیم.

 

به کانال تلگرام پایانه ها بپیوندید.

 

کانال تلگرام پایانه ها

 

  • ما در کانال تلگرام پایانه ها به معرفی جاذبه های گردشگری ایران عزیزمان می پردازیم، جاذبه های دیدنی که شاید کمتر دیده شده ا ند و دیدن آنجا خالی از لطف نیست.
  • شما با عضویت در کانال تلگرام پایانه ها می توانید شرکت های مسافربری که به خانواده پایانه ها می پیوندند را بشناسید و با مسیر های جدیدی که می توانید بلیط خود را از آن بخرید آشنا می شوید.
  • ما امکانات و خدمات نوینی که به سایت اضافه می شود را جهت  آگاهی شما در کانال تلگرام پایانه ها مینویسیم.

 

به کانال تلگرام پایانه ها بپیوندید.

 

  • اطلاع از وضعیت آب وهوا ، وضعیت جاده ها , آگاهی از مناسبت های روز همه و همه در کانال تلگرام پایانه ها اطلاع رسانی می گردد.
  • شما با دنبال کردن اخبار کانال تلگرام پایانه ها علاوه بر این که  زودتر از دیگران میتوانید از این اطلاعات مطلع شوید در قرعه کشی اعضای پایانه ها نیز شرکت خواهید کرد.

لطفا ما را به عنوان عضو کوچکی در دنیای مجازی خود پذیرا باشید.

 

به کانال تلگرام پایانه ها بپیوندید.

 

مژده به همراهان همیشگی پایانه ها، از مهرماه سال جاری از بین اعضای کانال تلگرام پایانه ها جوایز نفیسی به قید قرعه اهدا می گردد.

 

منتظر خبر های خوب باشید...