سامانه پایانه ها برگزیده شدن جناب آقای احسان قائمی نژاد به سمت مدیر ارشد شرکت مسافربری ایران پیما اصفهان را به ایشان و خانواده ایران پیما تبریک گفته و  از خداوند متعال برایشان آرزوی موفقیت روزافـزون دارد.

مختصری در مورد شرکت مسافربری ایران پیما

شرکت مسافربری ایران پیما اصفهان در سال 1369 با تعداد یکصد نفر از مالکین اتوبوسها بعنوان شرکت تعاونی مسافربری ایران پیما اصفهان شروع به فعالیت نمود و در سال 1372 اولین شرکت تعاونی مسافربری در کشور بود که از اتوبوسهای ویژه اروپایی در سیستم حمل و نقلی خود استفاده نمود.

ایران پیما

در حال حاضر با بیش از 200 دستگاه از اتوبوس های ویژه روز اروپایی (ولوو-اسکانیا) به اقصی نقاط میهن اسلامی ایران فعالیت داشته و یکی از شرکت های مسافربری در استان اصفهان میباشد که دارای مجوز فعالیت برون مرزی به کشورهای دوست و همسایه ایران اسلامی می باشد.

شرکت مسافربری ایران پیما

شرکت تعاونی مسافربری ایران پیما همراه با پرسنلی مجرب و کارآزموده و همچنین سرویس های منظم به تمام نقاط کشور آماده خدمتگذاری به مسافرین عزیز در تمام نقاط ایران می باشد. 

شما می توانید بلیط اتوبوس خود را مستقیما با مراجعه به سایت شرکت مسافربری ایران پیما خرید کنید و یا در سامانه پایانه ها با انتخاب شرکت ایران پیما اصفهان از این شرکت خرید کنید.

آرامـش - آسایش - راحتی خیـال

همراه با ایران پیمــــــــــا اصفهان