سامانه فروش بلیط اینترنتی اتوبوس پایانه ها

خانواده پایانه ها در سال 1387 فعالیت خود را در زمینه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس آغاز کرد. در ابتدا مسافران قادر بودند به سایت هر شرکت مسافربری وارد شده و بلیط خود را خرید کنند.
در ادامه، قابلیت جستجوی پیشرفته بلیط اتوبوس به سایت پایانه ها اضافه شد. هنگام جستجوی پیشرفته بلیط، مسافر بدون نیاز به انتخاب شرکت مسافربری، با انتخاب مبدا و مقصد سفر خود همه ی اتوبوس های موجود را میبیند.
پایانه ها برای سهولت هر چه بیشتر خرید آنلاین و راحتی مسافر، طرح خاطره  را راه اندازی کرد. طرح خاطره به معنی خرید از طریق موبایل است، که مسافر بدون اتصال به اینترنت به راحتی بلیط خود را خرید کند.
یک سال بعد خانواده پایانه ها برای اولین بار در کل کشور روش نوینی را در صنعت حمل و نقل معرفی کرد با نام همراه سفر پایانه ها. همراه سفر روش غیر آنلاین برای خرید بلیط اتوبوس است. همراه سفر پایانه ها، نام اپلیکیشن اندرویدی است که برای کلیۀ شرکت های مسافربری موجود است، تنها کافیست اپ شرکت مسافربری مورد نظر خود را از کافه بازار و یا اندرویدکده ی پایانه ها دانلود کنید.
تلاش و تمرکز پایانه ها همواره بر روی جلب رضایت مشتری بوده است. پایانه ها برای توسعه روند فروش بلیط خود به زودی امکان خرید بلیط اتوبوس های برون مرزی را فراهم می آورد تا به راحتی بتوانید بلیط سفر خود به کشور های همسایه  را خرید کنید. شرکت های عضو خانواده پایانه ها همواره در تلاشند که اتوبوس های به روز و مطابق با استانداردهای روز دنیا ارائه دهند تا سفری خوش و بی دغدغه را برای مسافران به ارمغان آورند.

برای حس تجربه لذت بخش سفری آسوده خاطر کافیست با پایانه ها همسفر شوید.

سفر با پایانه ها- خرید بلیط اتوبوس- خرید اینترنتی بلیط اتوبوس-پایانه- بلیط اتوبوس-