استان تهران یکی از کلان‌شهرهای پررفت و آمد و شلوغی می‌باشد که باتوجه ‌به موقعیت شغلی و جغرافیایی آن، روزانه مسافران زیادی به آن سفر می‌کنند. باتوجه ‌به تعداد بالای مسافران و مشغله بسیاری از افراد، گاهی انتخاب سرویس به مقصد تهران با مشکلاتی مواجه می‌شود؛ بنابراین یکی از بهترین پیشنهادها برای حرکت مسافران به‌سوی استان تهران، اجاره سواری‌های دربست می‌باشد.

سواری دربستی تهران

در ادامه مطلب همراه ما باشید تا شما را با مزایای تاکسی‌های دربست برای سفر به تهران آشنا کنیم:

1) سهولت خرید بلیط از بازارگاه

جهت خرید بلیط سواری دربستی کافی است گزینه سواری دربستی را از بالای سایت انتخاب کنید. بعد از آن وارد سایت بازارگاه می شوید و با وارد کردن مبدأ، مقصد و تاریخ مورد نظرتان تمامی ناوگان‌ها به همراه ساعت، مبلغ و مدل سواری برای شما نمایش داده می‌شود. سپس به‌آسانی با واردکردن اطلاعات و داشتن رمز پویا بلیط خود را خریداری می‌کنید. در نهایت شرکت‌های دربستی جهت هماهنگی آدرس و ساعت با شما تماس خواهند گرفت.

سواری دربستی تهران

2) رانندگان باتجربه

یکی از مهم‌ترین ویژگی سواری‌های دربستی بازارگاه، بهره گیری از رانندگان باسابقه است. در واقع داشتن تجربه و سابقه رانندگان یکی از شرایط لازم برای استخدام می‌باشد. بدین خاطر بدون نگرانی و با اطمینان کامل راهی سفر به تهران خواهید شد.

3) تغییر ساعت مطابق خواست مسافر

در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید با درنظرگرفتن شرایط خود، سواری‌های دربستی را رزرو کرده و مطابق خواست خودتان زمان حرکت به تهران را تنظیم کنید. به عبارتی پس از خرید، کارشناسان شرکت‌های دربستی، جهت هماهنگی ساعت و آدرس با شما تماس خواهند گرفت.

4) قیمت‌گذاری مشخص

مبالغی که از مبدأ شما تا شهر تهران بر روی سواری‌های دربستی در نظر گرفته شده است، بر اساس قوانین سازمان حمل‌ونقل و راهداری می‌باشد؛ بنابراین شما هزینه ی اضافی و غیرمنصفانه‌ای پرداخت نخواهید کرد.

5) سفر ایمن

یکی دیگر از مزایای سواری‌های دربستی، امنیت سفر می‌باشد. چرا که سواری‌ها تاکسی هستند، شما و مسافرانتان در طول سفر به تهران بیمه می‌شوید و همچنین برای رانندگان، صورت ‌وضعیت صادر می‌شود.

6) سرویس درب‌به‌درب

با اجاره سواری‌های دربستی دیگر نیازی نیست به ترمینال یا شرکت‌های مسافربری مراجعه کنید، در واقع شما پس از خرید، آدرس خود را با شرکت‌های دربستی هماهنگ خواهید کرد و سپس آن‌ها، شما را با کمترین سختی از درب منزل سوار می‌کنند و در شهر تهران هر مکانی که مقصدتان می‌باشد پیاده می‌کنند.

7) نحوه ابطال

چنانچه پس از خرید سواری‌های دربستی، از سفرتان به تهران منصرف شدید، بایستی حداقل 24 ساعت قبل از حرکت خود به سایت بازارگاه مراجعه کرده و با انتخاب گزینه ابطال و واردکردن شماره موبایل و کد ملی، بلیط خود را باطل کنید. پس از آن 90 درصد وجه شما طی 1 الی 7 روز به حسابتان واریز خواهد شد.

سواری دربستی تهران

سخن آخر

از ابتدا انتخاب سرویسی مناسب برای سفرهای بین‌شهری با حساسیت بیشتری روبه‌رو بوده است. در این مقاله سعی داشتیم شما را با کمترین خطر و سختی به‌سوی سفر به تهران راهی کنیم. اکنون می‌توانید با مراجعه به سایت بازارگاه در کوتاه‌ترین زمان ممکن به‌صورت آنلاین بلیط سواری دربستی تهران خود را خریداری فرمایید و با آرامش کامل به تهران سفر کنید.