در واقع فرستادن بار با استفاده از اتوبوس به مکان‌های مختلف، یکی از روش‌های بسیار مناسب و فوری است که تمام افراد می‌توانند از آن بهره بگیرند. برای ارسال بار با استفاده از این روش کافی است وارد سامانه بازارگاه شوید و سپس سفارشات خود را ثبت نمایید تا مسئولین، بار موردنظر را از درب منزل یا محل مورد نظرتان دریافت کنند و آن را به محل گیرنده ارسال نمایند.

برای ارسال بار آنلاین و ثبت کردن کالای مورد نظر، کافی است وارد سایت بازارگاه شوید و سپس مشخصات مبدأ و مقصد بار را به‌ صورت کامل در قسمت مشخص‌ شده وارد کنید.

بعد از آن باید مشخصات مربوط به بار که شامل وزن، تعداد کالاها یا بار، حجم، ویژگی‌ها و… می‌شود را وارد کنید تا به گزینه بعدی برسید. در گزینه بعدی باید نوع پیک را انتخاب کنید و سپس هزینه‌های مربوط به ارسال را پرداخت نمایید تا مراحل ثبت بار تکمیل شود.

ارسال بار آنلاین

روش‌های ارسال بار با استفاده از اتوبوس

  • درب به ترمینال

در این روش مسئولین حمل بار، بسته مورد نظر را از درب منزل دریافت می‌کنند و سپس آن را در ترمینال مقصد تحویل صاحب بار می‌دهند. در روش درب به ترمینال، گیرنده‌ای که قرار است بسته را دریافت کند باید به ترمینال برود و بسته مورد نظرش را از آن‌ جا تحویل بگیرد.

  • درب به درب

ارسال بار درب به درب یکی دیگر از روش‌های مناسب و راحتی است که شما می‌توانید از آن بهره بگیرید این روش خصوصا د رایام کرونا بسیار کارآمد است. در این روش بار موردنظر در درب منزل فرستنده دریافت می‌شود و آن را نیز درب منزل گیرنده تحویل خواهند داد. در روش درب به درب دیگر نیازی به مراجعه کردن به ترمینال جهت ارسال یا دریافت بار نیست و افراد می‌توانند به‌ سادگی هر نوع باری که دارند را به مکان‌های دیگر بفرستند.

  • ترمینال به ترمینال

در روش ترمینال به ترمینال، فرستنده باید خودش بار موردنظر را به ترمینال مبدا تحویل دهد و گیرنده نیز به ترمینال مقصد مراجعه کند و بار را دریافت نماید.

  • ترمینال به درب

روش دیگری که می‌توانید با کمک آن بار خود را ارسال کنید، روش ترمینال به درب است. در این روش باید بار مورد نظرتان را در ترمینال به مسئولین بار تحویل دهید تا آن‌ها نیز بسته را در درب منزل گیرنده، تحویل دهند.

ارسال بار آنلاین

مزایای حمل بار با استفاده از اتوبوس

  • ارسال کردن بار با استفاده از اتوبوس نسبت به روش‌های دیگر بسیار به صرفه‌تر است و موجب صرفه‌ جویی در زمان و هزینه‌های‌تان خواهد شد.
  • دریافت یا ارسال بار با استفاده از این روش بسیار آسان است و نیازی به طی کردن مراحل پیچیده یا سخت برای ثبت و پیگیری نیست.
  •  شما می‌توانید در هر زمانی که خواستید وضعیت کالای خود را به صورت آنلاین، پیگیری کنید.
  • در این روش ارسال کردن بار،  شما می‌توانید پس‌ از تکمیل مراحل ثبت سفارش، هزینه ارسال را مشاهده نمایید و در صورت تمایل درخواست خود را تکمیل نمایید.
  • هنگام ارسال بار به‌ صورت اینترنتی جای نگرانی بابت گم شدن یا آسیب دیدن بار وجود ندارد زیرا مسئولین به بهترین شکل ممکن از کالاهایی که تحویل می‌گیرند، مواظبت و نگهداری می‌کنند.