با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به مشهد را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تهران به مشهد مقدس 880 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 13 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیرتهران به مشهد مقدس با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است.

لیست قیمت بلیط اتوبوس از تهران به مشهد

جاذبه های طبیعی در مسیر تهران به مشهد با اتوبوس

هنگام سفر از تهران به سمت مشهد شما از سمنان، دامغان، شاهرود، سبزوار و نیشابور میگذرید. مشهد  مقدس دارای جاذبه های دیدنی زیادی است که در ادامه برخی از آن ها را معرفی خواهیم کرد:

  • شاندیز مشهد

اگر از آن دسته افراد هستید که در سفر به شهرهای مختلف برای شما مهم است که غذاهای مخصوص به آن شهر را نیز بچشید پس بدون شک یکی از جاهای دیدنی مشهد در ایام کرونا برای شما شاندیز خواهد بود. این منطقه خوش آب و هوا که تقریبا 20 کیلومتر از مشهد فاصله دارد دارای باغ‌هایی بسیار دل‌انگیز و ییلاقی بوده که انواع درختان زیبا در آنها مشاهد می‌شود. همچنین همانطور که احتمالا می‌دانید شاندیز بخاطر کباب‌های بسیار خوشمزه و خوش طعمی که دارد شهرتی جهانی دارد و حتی مسافران و توریست‌های خارجی برای خوردن کباب به این منطقه سفر می‌کنند. رستوران‌های موجود در شاندیز همگی باغ‌هایی زیبا و خوش‌ منظره هستند که باعث می‌شود لذت خوردن غذا بدون شک دو صد چندان بشود.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به مشهد- شاندیز

  • آرامگاه فردوسی

هرچه از بزرگی و عظمت نام فردوسی در تاریخ کشورمان گفته شود بدون شک کم است. فردوسی و اثر سترگش شاهنامه نقشی مهم و غیر قابل کتمان در حفظ زبان فارسی بازی کرده‌اند، بنابراین شاید دینی بر هر ایرانی باشد که در سفر به مشهد به سراغ آرامگاه این شاعر بزرگ برود و از این فضا دیدن کند. آرامگاه فردوسی در توس و در 30 کیلومتری شهر مشهد واقع شده است. این آرامگاه بخاطر محوطه بسیار بزرگ و دلنشینی که دارد یکی از بهترین جاهای دیدنی مشهد در ایام کرونا به حساب می‌آید. از نکات جالب این نقطه دیدنی این است که شاعر خوشنام و معاصر یعنی مهدی اخوان ثالث که علاقه‌ای شدید به حکیم توس داشت در همین محوطه به خاک سپرده شده است و می‌توانید از آرامگاه این شاعر بزرگ نیز دیدن فرمایید. همچنین در کتب تاریخی شهر توس به خوش آب و هوا بودن معروف بوده است و شما در مسیر سفر به این شهر از جاده زیبا و خوش منظره بهره‌مند خواهید شد.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به مشهد- آرامگاه فردوسی

  • پارک وکیل آباد

اگر در بین جاهای دیدنی مشهد در ایام کرونا به دنبال مکانی تفریحی گردشگری هستید بدون شک باید از پارک بزرگ وکیل آباد دیدن فرمایید. این پارک که مساحتی بالغ بر 260 هزار متر مربع دارد از بزرگترین پارک‌های مشهد و حتی کشور ایران است. این پارک دارای انواع فضاهای تفریحی است که باعث شده هر روزه خانواده‌های زیادی اوقات خود را در این پارک بگذرانند. همچنین یک چشمه آب طبیعی در این پارک وجود دارد که علاوه بر زیباتر کردن فضای پارک به بهبود آب و هوای آن نیز کمک شایان توجهی کرده است. درختان این پارک دارای قدمتی بسیار طولانی بوده و اکثرا از نوع کاج  و یا نار کهنسال هستند.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس تهران به مشهد- پارک وکیل

بلیط اتوبوس برگشت از مشهد مقدس به تهران

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس مشهد به تهران می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های مشهد به تهران


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به مشهد و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.