با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس شیراز به کاشان را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت شیراز به کاشان 690 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 7 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر شیراز به کاشان با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس شیراز به کاشان

جاذبه های طبیعی در مسیر شیراز به کاشان با اتوبوس

در مسیر شیراز به کاشان جاذبه های طبیعی و توریستی بسیار زیبایی وجود دارد که مورد توجه گردشگران است. در ادامه برخی از دیدنی های کاشان را به شما معرفی خواهیم کرد.

خانه عباسیان

خانه عباسیان کاشان از شاهکارهای معماری ایران محسوب می‌شود که در فهرست آثار ملی ایران قرار دارد. این خانه تاریخی در محله سلطان امیر احمد کاشان ساخته شده و به‌حدی زیبا است که برای سریال‌های متعددی همچون مسافر ری، ملاصدرا، جابر بن حیان و خانه‌ای در تاريكی استفاده شده است. ساختار ویژه و اتاق‌های تودرتوی این عمارت، برای هر گردشگری جذابیت دارد؛ به‌خصوص که آینه تمام نمای معماری ایرانی را پیش روی شما قرار می‌دهد. مضاف بر آن، در این خانه شاهد تلاقی انواع هنرهای ایرانی از گچبری‌های پرنقش‌ونگار تا نرده‌های سنگی حجاری‌شده و... خواهید بود. 

بلیط اتوبوس شیراز به کاشان

تپه های سیلک کاشان
از جاذبه های زیبای کاشان میتوان تپه های سیلک را نام برد. این تپه ها در سمت راست جاده فین-کاشان، دره سیلک واقع شده اند و بعد از سیلی که در حدود 80 سال قبل در این ناحیه اتفاق افتاد شناخته شده و از آن پس باستان شناسان ایرانی و خارجی قدمت آن را بررسی کردند.

بلیط اتوبوس شیراز به کاشان

آتشکده نیاسر کاشان

آتشکده نیاسر یک بنای چهار طاقی است بر روی یکی از ارتفاعات نیاسر کاشان. این بنا دارای قدمت بسیار است و از زمان ساسانیان بوجود آمده است. آتشکده نیاسر جز کهن ترین و بزرگ ترین نمونه های چهار طاقی ایران به شمار می رود.

بلیط اتوبوس شیراز به کاشان

خانه عامری ها؛ خانه‌ای با بلندترین بادگیر شهر

خانه عامری ها خانه بزرگی است گه بلند ترین بادگیر را در بین خانه های کاشان دارد. امروزه این خانه به یکی از بهترین هتل های سنتی کاشان نیز تبدیل شده است. این خانه 85 اتاق و تعداد زیادی حیاط دارد.

بلیط اتوبوس شیراز به کاشان

بلیط اتوبوس برگشت از کاشان به شیراز

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس کاشان به شیراز می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های کاشان به شیراز


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس شیراز به کاشان و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.