با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس کرمان به بندر عباس را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت کرمان به بندر عباس491  کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 6 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر کرمان به بندر عباس با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

جاذبه های طبیعی در مسیر کرمان به بندر عباس با اتوبوس

بندر عباس از جمله شهرهای بسیار پر طرفدار ایران است که جاذبه های گردشگری بسیاری دارد. گردشگران بسیاری سالانه از این شهر دیدن می کنند. در ادامه برخی از مکان های تاریخی  که در بندر عباس وجود دارد را به شما معرفی می کنیم.

معبد هندوها

این معبد به دلیل حضور مستقیم هندی ها کاملا متاثر از معماری هندی است که اساس آن عبارت است از اتاقی چهار گوشه میانی که روی آن گنبدی قرار گرفته و مقرنس هایی از اطراف این گنبد هستند، سبک معماری این گنبد را  نه تنها از سایر گنبدهای خلیج فارس بلکه از کلیه گنبدهای سراسر ایران متمایز میکند. این معبد که برای انجام مناسک هندوهای مقیم ایران ساخته شده نقطه ای برای ارتباط فرهنگی ایران و هند است، که برای گردشگران گوناگون از سراسر جهان جالب توجه است.

بلیط اتوبوس بندرعباس به شیراز

سایر مکان های دیدنی بندر عباس میتوان حمام گله داری، مسجد گله داری، مسجد جامع دلگشا، امامزاده شاه محمد تقی، صید مشتا، سواحل بندرعباس، برکه های باران، امامزاده سید مظفر، حمام گپ، محله باستانی سورو، کلاه فرنگی، موزه بزرگ بندرعباس، قلعه فین، پل لاتیدان و مجموعه توریستی گنو را نام برد.

بلیط اتوبوس برگشت از بندر عباس به کرمان

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس بندر عباس به کرمان می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های بندر عباس به کرمان


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس بندر عباس به کرمان و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.