پیوستن میهن نور یزد در آستانه نوروز به پایانه ها

همکاری سامانه جامع پایانه ها با شرکت مسافربری میهن نور یزد آغاز گردید. از این پس میتوانید بلیط خود از مبدا یزد را از این سامانه خرید نمایید.

باعث افتخار ماست که اعلام داریم سامانه خرید بلیط پایانه ها پذیرای عضو جدیدی از شرکت های مسافربری یزد است. شرکت مسافربری میهن نور یزد همراه با جدید ترین اتوبوس های روز اروپا دارای سرویس های ویژه به مقاصد مختلف  می باشد. مسافران میتوانید بلیط سفر خود از مبدا یزد به مقاصد مورد نظر خود را از شرکت میهن نور یزد با نازل ترین قیمت خرید نمایید.
همچنین در صورت انصراف از خرید می توانید بلیط خریداری شده خود را ابطال و مجددا اقدام به خرید نمایید.

میهن نور یزد- خرید بلیط اتوبوس- خرید اینترنتی بلیط اتوبوس-پایانه- بلیط اتوبوس-

سامانه پایانه ها بزرگترین و جامع ترین سایت خرید بلیط اتوبوس در سطح کشور میباشد. این سامانه بیشتر از 200 شرکت مسافربری در سطح کشور را تحت پوشش قرار داده است. مسافران قادرند بلیط سفر خود به مقصد های گوناگون را به صورت اینترنتی و رفت و برگشت از پایانه ها خرید نمایند. این سامانه امکان ابطال و استعلام بلیط را به راحتی برای مسافران فراهم نموده است. شما می توانید بلیط خود را در کوتاهترین زمان و به صورت تخفیف دار از این سامانه خرید نمایید.
همچنین به مدیریت تمام شرکت های مسافربری غیر عضو با افتخار اعلام می نماییم در خانواده بزرگ پایانه ها جایگاه ارزنده ای برای شما هم هست.