با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس همدان به اهواز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت همدان به اهواز 582 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 7 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر همدان به اهواز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

جاذبه های طبیعی در مسیر همدان به اهواز با اتوبوس

اهواز از جمله شهرهای بسیار پر طرفدار ایران است که جاذبه های گردشگری بسیاری دارد. گردشگران بسیاری سالانه از این شهر دیدن می کنند. در ادامه گزیده ای از مکان های تاریخی که در مسیر همدان به اهواز وجود دارد را به شما معرفی می کنیم.

پل صیحه اندیمشک

یکی از آثار تاریخی در شهرستان اندیمشک پل صیحه است. این پل در فاصله 8 کیلومتری از مسیر اندیمشک به شوش قرار گرفته است. پل صیحه در دوران صفویان بنا شده است و دارای 12 دهنه است. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اهواز به اصفهان

آبشار چکان الیگودرز

یکی از زیباترین و جذاب ترین آبشارهای ایران آبشار چکان است که در جنوب غربی الیگودرز قرار دارد. این آبشار از درون غاری مشرف به زمین زراعی چکان بیرون می آید دارای ارتفاع 30 متر است. در اطراف آبشار پر از درختان میوه است. این آبشار هر ساله مورد توجه بازدید کنندگان زیادی است بهتر است در فصل تابستان و بهار از آن دیدن کنید چرا که در اواخر پاییز به مرور خشک می شود و در روزهای اولیه شروع فصل بهار دوباره جان میگیرد.
اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اهواز به اصفهان

لاله های واژگون الیگودرز

از جمله مناظر دیدنی که هر بیننده ای را مجذوب خود می کند دشت لاله های واژگون الیگودرز است، این دشت به عنوان بزرگترین دشت لاله واژگون جهان یکی از مناظر دیدنی این شهرستان است که در فصل بهار دامنه های زاگرس پوشیده از گل های زیبای لاله واژگون در رنگ های سرخ و زرد می شود. یکی از رویشگاه های لاله واژگون دشت دالانی الیگودرز با دو هزار و 900 هکتار است که با قرار گرفتن این دشت زیبا در ارتفاعات اشترانکوه و احاطه شدن توسط کوه های دیگری همچون مورزرین، قالی کوه، شاه کول و نسار تخت زیبایی آن را صد چندان کرده است و در این دشت زیبا و منحصر به فرد دو نوع نادر از گل های لاله واژگون به نام های سوسن چلچراغ و اشک مریم با ارتفاعی بالغ بر 120 سانتی متر می روید.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس یزد به اصفهان

رود کارون

کارون طولانی ترین، بزرگترین و پر آب ترین رود در ایران بوده است که سرچشمه آن زردکوه بختیاری است و سالانه گرشگران برای دیدن آن به اهواز سفر می کنند.

بلیط اتوبوس کرج به اهواز

کلیسای مسروپ مقدس

کلیسای مسروپ مقدس در دوره پهلوی ساخته شده است. این کلیسا در شهر اهواز در محدوده سرای دادرس در بازار عبدالحمید قرار گرفته است.

بلیط اتوبوس کرج به اهواز

خانه ماپار، عمارت پهلوی

خانه ماپار یکی از خانه های تاریخی شهر اهواز است که از دوران پهلوی اول یادگار مانده است. مساحت این خانه حدود 500 متر مربع است و نمای آجری با درهای چوبی و پنجره های رنگی دارد.

بلیط اتوبوس کرج به اهواز

پل طبیعت کیانپارس

اهواز هم مانند تهران دارای پل طبیعت است. این پل مورد استقبال مردم قرار میگیرد. پل طبیعت کیانپارس اهواز دو پارک مهم این شهر را به هم وصل کرده است و نمای بسیار زیبایی دارد.

بلیط اتوبوس کرج به اهواز

بلیط اتوبوس برگشت از اهواز به همدان

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. 


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اهواز به همدان و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.