با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس خرم آباد به تهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت خرم آباد به تهران 484 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 4 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر خرم آباد به تهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس خرم آباد به تهران

جاذبه های طبیعی در مسیر خرم آباد به تهران با اتوبوس

خرم آباد از جمله شهرهای بسیار پر طرفدار ایران است که جاذبه های گردشگری بسیاری دارد. گردشگران بسیاری سالانه از این شهر دیدن می کنند. در ادامه گزیده ای از مکان های تاریخی که در این شهر وجود دارد را به شما معرفی می کنیم.

پل قدیم خرمشهر

پل قدیم خرمشهر در سال ۱۳۳۹ شمسی ساخته شده است. پل خرمشهر در زمان جنگ تحمیلی خسارات زیادی متحمل شد و مورد مرمت قرار گرفت.

پل قدیم خرمشهر

مسجد جامع خرمشهر

مسجد جامع خرمشهر از معدود بناهایی است که پس از آزادسازی خرمشهر همچنان پابرجا مانده است. این مسجد بیش از 1000 متر مربع مساحت دارد و دارای 2 گلدسته زیبا و بلند، دو گنبد کوچک و بزرگ است که دارای نمایی آجری و تزئینات و کاشی کاری های معرق و ساده تزیین شده است.

مسجد خرمشهر

غار کلماکره 

کلماکره غاری طبیعی و باستانی در شهرستان پلدختر است که زیبایی قابل توجهی دارد، غار کلماکره از غارهای باستانی و کهن لرستان است که داستانی شگفت وانگیز و یزنوشتی پر از راز و رمز دارد. این غار در بخش مرکزی شهرستان پلدختر قرار گرفته است و یکی از شش گنجینه بزرگ کشف شده درجهان است. دهانه های دو قلوی غار در پناه صخره ای شیب دار دیدی بسیار کور دارد، به همین دلیل تا الان دهانه های آن از نظر ها پنهان مانده است. ارتفاع غار از سطح زمین حدود 650 متر استکه دهانه آن به طرف دره ای عمیق گشوده شده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس خرم آباد به اصفهان-غار کلماکره

تنگه هلت

تنگه هلت تنگه ای در حدود چها رکیلومتر است که زمان طی کردن مسیر میان این تنگه ها ممکن است تا چهار ساعت هم طول بکشد. در سالهای گذشته ورودی این تنگه در زیر آب قرار داشت و امکان دسترسی به این مکان ممکن نبود اما در پی سیلاب های سال های گذشته مسیر جریان آب باز شده و این تنگه نمایان شده است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس خرم آباد به اصفهان-تنگه هلت

موزه جنگ

شهر خرمشهر از جمله شهرهایی بود که در زمان جنگ تحمیلی خسارات بسیاری به آن وارد شد. امروزه با گذشت سال ها هنوز هم برخی از این آثار را در این شهر می توان مشاهده کرد. موزه جنگ خرمشهر همراه با آثار به جا مانده از 8 سال جنگ تحمیلی مانند کتاب تاریخی مصور، دلاوری ها و رشادت های مردم مظلوم کشورمان را به نمایش می کشد. 

موزه جنگ

بلیط اتوبوس برگشت از تهران به خرم آباد

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. 


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به خرم آباد و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.