با ارسال بار آنلاین شما این امکان را دارید که از محل زندگی یا محل کار خود، ثبت سفارش کنید و با خیال راحت انتظار رسیدن بسته پستی را بکشید. تلاش ما بر این است که بسته شما در کوتاهترین زمان ممکن به دستتان برسد. در مورد ارسال بار، شما با 4 حالت مختلف مواجه هستید. از آنجا که جابجایی بار اینجا با اتوبوس انجام می شود، شما به تناسب نیاز خود باید مشخص کنید که ارسال بار از درب به ترمینال، ترمینال به درب، ترمینال به ترمینال یا درب به درب باشد.
با ارسال اینترنتی کالا دیگر نیازی نیست که ساعت ها در ترافیک بمانید و به ترمینال مسافربری بروید تا بار خود را تحویل دهید. بازارگاه کار را برایتان راحت کرده است. در سامانۀ ارسال بار به راحتی می توانید بارهای مورد نظر خود را به صورت آنلاین ارسال نمایید. ما بسته شما را درب منزلتان تحویل می گیریم و درب منزل گیرندۀ کالا تحویل می دهیم.

ارسال بار آنلاین

از چه شهرهایی می توانم بار ارسال کنم؟

اگر قصد ارسال بار یا پاکت خود را دارید به راحتی می توانید بار خود را به صورت اینترنتی ارسال نمایید. در حال حاضر امکان ارسال بار از برخی از شهرها از جمله ارسال بار از شیراز، اصفهان، تهران فعال شده است. شما می توانید از شهرهای فوق به تمامی شهرهای ایران بار خودتان را ارسال کنید. به زودی سایر شهرها به سامانه اضافه خواهند شد.

مراحل ارسال بار از شیراز چگونه است؟

در هنگام ارسال بار اینترنتی فرستندۀ بار، بعد از خواندن قوانین و مقررات موجود و پذیرفتن تمامی مسئولیت ها، باید تمامی مشخصات مربوط به خود، گیرنده، کالاهای ارسالی و آدرس و شماره تلفن را وارد نماید. فرستنده در زمان تکمیل اطلاعات می تواند درخواست نماید که پیک (موتور سیکلت، سواری، وانت) به او مراجعه نموده و بسته اش را تا ترمینال حمل نماید و یا حتی برای ارسال به گیرنده نیز درخواست حمل از ترمینال تا آدرس گیرنده دهد. در نهایت فرستنده پس از مشاهده هزینه حمل و پذیرش قوانین موجود به درگاه بانکی وصل می شود و هزینه بار را پرداخت می کند.

مزایای ارسال اینترنتی بار چیست؟

  •  با ارسال بار خود به صورت اینترنتی  بار شما در امنیت کامل به مقصد می رسد.
  •  شما می توانید مرسوله خود را مرحله به مرحله تا رسیدن به مقصد پیگیری نمایید.
  •  هزینه ارسال بار با توجه به نوع بار، وزن و جنس آن محاسبه خواهد شد. قیمت ها بسیار مناسب و به صرفه است.