با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تهران به تبریز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تهران به تبریز 631 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 7 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تهران به تبریز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس تهران به تبریز

جاذبه های طبیعی در مسیر تهران به تبریز با اتوبوس

تبریز از جمله شهرهای بسیار پر طرفدار ایران است که جاذبه های گردشگری بسیاری دارد. گردشگران بسیاری سالانه از این شهر دیدن می کنند. در ادامه گزیده ای از مکان های تاریخی که در شهر تبریز وجود دارد را به شما معرفی می کنیم.

 

مسجد جامع تبریز یا مسجد جامع کبیری​

مسجد جامع تبریز در دوران سلجوقیان در شهر تبریز ساخته شده است. قسمت هایی از این مسجد به جهت زلزله های زیاد شهر تبریز خراب شده است و مجددا باز سازی شده است. به همین جهت مسجد جامع تبریز امروز ترکیبی از معماری قدیم و معماری جدید است. مشهور ترین قسمت های این مسجد گلدسته های آن در کنار کاشی کاری های منحصر به فرد است. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس قم به تبریز- مسجد جامع

مقبره شعرا ​

مقبره شعرا یا قبرستان سرخاب از اماکن دیدنی تبریز برای عاشقان ادبیان و فرهنگ است. در این منطقه نزدیک به 400 فرد مشهور و اکثرا شاعر دفن شده اند. از مشخور ترین افرادی که در این منطقه خاک شده است می توان حکیم اسدی طوسی و محمد حسین شهریار را نام برد. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس قم به تبریز- مقبره شعرا

تفرجگاه ائل گلی

منطقه زیبایی در جنوب شرق تبریز است که در دوره آق قویونلوها ساخته شده است و تفرجگاه ائل گلی یا ائل باغی نامیده می شود. این گردشگاه دارای استخر عمیقی است که در ابتدا بزرگترین منبع ذخیره آب برای آبیاری باغ های اطراف بوده است. عمق دریاچه در این مکان 12 متر است و امروزه در آن قایق سواری انجام می شود.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس قم به تبریز- تفرجگاه ائل گلی

 

بلیط اتوبوس برگشت از تبریز به تهران

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس تهران به تبریز می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های تبریز  به تهران


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تبریز به تهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.