با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس مشهد به شیراز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت مشهد به شیراز 1354 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 15 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر مشهد به شیراز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس مشهد به شیراز

جاذبه های طبیعی در مسیر مشهد به شیراز با اتوبوس

مشهد از جمله شهرهای بسیار پر طرفدار ایران است که جاذبه های گردشگری بسیاری دارد. گردشگران بسیاری سالانه از این شهر دیدن می کنند. در ادامه گزیده ای از مکان های تاریخی که در شهر مشهد وجود دارد را به شما معرفی می کنیم.

  • روستای مجن

روستای مجن دارای معماری پلکانی است و به دلیل شباهت به ماسوله لقب ماسوله کویر ایران را به آن دادند. این روستا دارای آبشار با صفا و زیبایی است که چشم انداز فوق العاده ای دارد و در 35 کیلومتری شمال غرب شاهرود قرار دارد. چشمه هفت رنگ مجن یکی از چشمه های نادر و بی نظیر ایران است که در 25 کیلومتری شمال شاهرود قرار گرفته است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اصفهان به مشهد- روستای مجن

  • آبشار نکارمن

آبشار نکار من در استان سمنان قرار گرفته است. نکارمن نام یکی از روستاهای شهرستان شاهرود است که در 25 کیلومتری شمال شاهرود قرار دارد. روستای نکار من و روستای تاش از مسیر های اصلی صعود به قله شاهوار است. رودخانه فصلی نکارمن با طول 15 کیلومتر از دامنه های جنوبی، رشته کوه شاهوار و از چشمه های زلال آن منشا می گیرد و در ادامه به رودخانه تاش می پیوندد. فاصله آبشار تا روستا حدود 3 کیلومتر و ارتفاع آن حدود 2460 متر است. از دیدنی های دیگر نکارمن قطار زرشک و چشمه هفت رنگ و فرحزاد است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس مشهد به اصفهان- آبشار نکارمن

  • خانه یغمایی ها

این خانه تنها خانه ای است که در شاهرود باد گیر ندارد و دارای محوطه سنتی زیبایی است. حیاط این خانه پر از درخت آلبالو است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اصفهان به مشهد- خانه یغمایی ها

بلیط اتوبوس برگشت از شیراز به مشهد

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس مشهد به شیراز می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های مشهد به شیراز


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس مشهد به شیراز و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.