شرکت مسافربری ایران پیما اراک
ایران پیما اراک از جمله شرکت های مسافربری است که خدمات فروش بلیط اتوبوس به مسافران را ارائه می هد. شما مسافران عزیز می توانید بلیط اتوبوس سفر خود از مبدا اراک به شهرهای اصفهان، تهران، کرمانشاه، شیراز و ...  را از شرکت مسافربری ایران پیما اراک در سایت پایانه ها بخرید. شرکت مسافربری ایران پیما اراک با بهره‌گیری از اتوبوس‌های به روز و مدرن از قبیل VIP تخت‌شو و مانیتور‌ دار در جهت سیستمی هماهنگ و مطمئن در حمل و نقل کشور تلاش کرده‌است و گسترۀ خدمات خود را به مسافران ارائه می‌دهد. مسافران می توانند به راحتی بلیط سفر خود را به صورت رفت و برگشت از این شرکت خریداری کنند.

خرید بلیط اتوبوس ایران پیما اراک

خرید بلیط اتوبوس از شرکت ایران پیما اراک بسیار راحت است، در صفحه خرید بلیط اتوبوس پس از انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ حرکت، اتوبوس های پیشنهادی برای شما نمایش داده می شود. قیمت هر سرویس بسته به نوع اتوبوس و درصد تخفیف بلیط متفاوت است. بعد از انتخاب اتوبوس مورد نظر به صفحه انتخاب صندلی و ورود مشخصات مسافر وارد شده و در نهایت مشخصات مسافرین را وارد نموده تا به صفحه پرداخت اینترنتی و تکمیل خرید هدایت شوید. پس از پرداخت، بلیط برای شما صادر می شود. کافیست شناسه بلیط را در هنگام حرکت همراه داشته باشید.

مسیر های پر تردد ایران پیما اراک

شما به سادگی می‌توانید بلیط اتوبوس اراک اصفهان، بلیط اتوبوس اراک تهران، بلیط اتوبوس اراک کرمانشاه، بلیط اتوبوس اراک شیراز را از طریق اینترنت از ایران پیما اراک خرید کنید و در وقت و هزینه صرفه‌جویی کنید. حتی در ایام تعطیلات و مناسبت‌های خاص برای شما بلیط هست. 

بلیط اتوبوس اراک

مسافران عزیزی که پایانه ها را برای خرید بلیط اتوبوس خود انتخاب می کنید  می توانید بلیط خود از مبدا اراک به مقصد مورد نظر خود را از ایران پیما اراک خرید کنید و با خیالی آسوده سفر کنید. برای خرید بلیط از شهر اراک کافیست در صفحه شرکت مسافربری ایران پیما مقصد و تاریخ  مورد نظر سفر خود را انتخاب کنید و مراحل خرید را تا پرداخت نهایی وجه طی کنید.