برای خرید بلیط اتوبوس در ابتدا  در باکس جستجو شهر مبداء شهر مقصد و تاریخ حرکت مورد نظرتان را انتخاب کنید. در ادامه روی دکمه جستجوی بلیط کلیک کنید.

خرید بلیط اتوبوس

در قسمت بعد لیستی از سرویس های موجود برای شما نمایش داده می شود.

لیست شرکت های مسافربری

در این جا شما میتوانید لیستی که برایتان نمایش داده شده است را با استفاده از فیلتر هایی که برای شما آماده شده است فیلتر کنید.

با استفاده از گزینه مرتب سازی بر اساس میتوانید مرتب سازی خود را بر اساس قیمت، ساعت، تخفیف و صندلی خالی لیست کنید.

مرتب سازی نتیجه جستجو

با استفاده از گزینه ساعت حرکت می توانید ساعت حرکت را فیلتر کنید.

ساعت حرکت اتوبوس

 از گزینه تعداد صندلی خالی برای انتخاب اتوبوسی با تعداد صندلی های خالی مورد نظرتان استفاده کنید.

با انتخاب هر یک از گزینه های "فقط سرویس های بین راهی" فقط سرویس هایی به شما نمایش داده می شود که مقصد شما جز شهرهای بین راهی ان سرویس است و مقصد نهایی سرویس نیست.

انتخاب سرویس های بین راهی

اگر گزینه فقط سرویسهای تخفیف دار را انتخاب کنید فقط به شما سرویس های نشان داده میشود که دارای تخفیف هستند.

در صورتیکه تمایل دارید از شرکت مسافربری خاص و یا ترمینال مسافربری خاصی بلیط بخرید از قسمت شرکت مسافربری  شرکت مسافربری مورد نظرتان راانتخاب کنید تا لیست سرویس های همان شرکت برای شما نمایش داده شود و یا در قسمت ترمینال مبدا، ترمینال مورد نظرتان را انتخاب کنید تا فقط سرویس هایی از همان ترمینال برای شما لیست شود.

شرکت مسافربری

در همین قسمت شما میتوانید توسط باکس جستجویی که در بالای صفحه قرار دارد جستجوی مجدد انجام دهید و یا از طریق روز بعد و روز قبل سرویسهای روز قبل و بعد جستجوی خود را ببینید.

جستجوی بلیط اتوبوس

نهایتا در همین صفحه لیستی از سرویس های مورد نظر شما با اعمال شدن کلیه فیلتر ها به شما نمایش داده می شود. لیست نمایش داده شده حاوی اطلاعات کاملی از جمله نام شرکت، مبدا، مقصد، تعداد صندلی خالی، قیمت، میزان تخفیف، محل سوار شدن، تاریخ و ساعت حرکت میباشد. در صورتیکه سرویس انتخابی بین راهی باشد با کلیک روی ایستگاه های بین راهی میتوانید شهرهای بین راهی را ببینید.

ایستگاه های بین راهی

پس از انتخاب سرویس مورد نظرتان بر روی گزینه خرید بلیط کلیک کنید. در صفحه جدید باز شده شما نمایی از صندلی های اتوبوس را میبینید در این قسمت صندلی های آبی رزرو شده توسط آقایان و نارنجی توسط خانم ها است و صندلی انتخاب شده توسط شما با کلیک روی مربع های سفید به رنگ سبز در می آید.

انتخاب صندلی

در انتخاب صندلی دقت داشته باشید که نشستن خانم ها در ردیف  اول ممنوع است. برای جلوگیری از مشکلات احتمالی حتما به جنسیت صندلی های مجاور توجه کنید.

در ادامه بایستی اطلاعات تماس با مسافر را پر نمایید. در این قسمت یک شماره موبایل معتبر وارد نمایید. وارد کردن اطلاعات ایمیل الزامی نیست ولی در صورتیکه مایل به دریافت بلیط خود بر روی ایمیل هستید آن را پر کنید.

اطلاعات تماس مسافر

بر روی ادامه خرید کلیک کنید. در این مرحله برای سرعت بخشیدن به فرایند خرید بلیط میتوانید فقط نام و کد ملی و جنسیت یکی از مسافران را وارد کنید.

همچنین در صورت تمایل با کلیک بر روی گزینه مایل به وارد کردن اطلاعات سایر مسافران هستید میتوانید اطلاعات سایر مسافران را وارد کنید.

وارد کردن اطلاعات مسافران

اطلاعاتی از بلیط انتخابی شما در این بخش به شما نمایش داده می شود.

نمایش پیش فاکتور

پس از اطمینان از صحت اطلاعات با پذیرفتن قوانین و مقررات خرید بلیط و انتخاب درگاه بانکی بر روی ادامه پرداخت کلیک کنید.

پرداخت بهای بلیط اتوبوس

در صفحه باز شده بانک شماره کارت 16 رقمی خود را وارد کنید.  رمز اینترنتی همان رمز پویا است که می توانید از بانک صادر کننده و یا دستگاه های عابر بانک بگیرید. CVV2  عددی سه رقمی است که بر روی کارت بانکی نوشته شده است و تاریخ انقضای کارت هم به همین صورت با مشاهده اطلاعات روی کارت بانکی میبینید.

برای امنیت بیشتر از طریق درگاه بانکی لازم است کد امنیتی نمایش داده شده را وارد کنید. درصورت تمایل به دریافت فاکتور پرداخت ایمیل معتبر خود را وارد کنید. وارد کردن ایمیل الزامی نیست.

در پایان دکمه پرداخت را بزنید. در صفحه بعد فرایند پرداخت شما تایید شده است می توانید 15 دقیقه صبر کنید تا به صورت اتوماتیک به سایت پایانه ها بر گردید و یا بر روی دکمه تکمیل فرایند خرید کلیک کنید. پس از تایید پرداخت بلیط شما صادر می شود.