با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس کرمانشاه به کرج را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت کرمانشاه به کرج521 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 6 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر کرمانشاه به کرج با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس کرمانشاه به کرج

جاذبه های طبیعی در مسیر کرمانشاه به کرج با اتوبوس

کرمانشاه از جمله شهرهای بسیار پر طرفدار ایران است که جاذبه های گردشگری بسیاری دارد. گردشگران بسیاری سالانه از این شهر دیدن می کنند. در ادامه گزیده ای از مکان های تاریخی که در شهر کرمانشاه وجود دارد را به شما معرفی می کنیم.

سرآب نیلوفر

در فاصله 20 کیلومتری شمال غربی شهر کرمانشاه دریاچه ای به نام سراب نیلوفر وجود دارد که محلی برای رشد گل های نیلوفر آبی محسوب می شود.  این جاذبه ی گردشگری در فصل های گرم سال مورد استقبال بیشتری قراردارد. سرآب نیلوفر جز آثار ملی طبیعی ثبت شده ی کشور محسوب به حساب می آید.

سرآب نیلوفر

بیستون

بیستون یک مجموعه تاریخی در 30 کیلومتری شمال شرقی شهر کرمانشاه می باشد که از اهمیت تاریخی بسیار زیادی برخوردار است. از زمان های دور این منطقه محل زندگی بشری بوده و  پادشاهان مختلف در طول تاریخ به این منطقه توجه بسیاری داشته اند. این منطقه به سبب آب و هوای بسیار خوبی که دارد مورد توجه پادشاهان در تاریخ قرار گرفته است.

بیستون

تالاب هشیلان

تالاب هشیلان از جاذبه های طبیعی دیگری که در شهر کرمانشاه وجود دارد است. این تالاب  در فاصله 30 کیلومتری شمال غربی کرمانشاه  قرار گرفته است. تالاب هشیلان بر اساس گویش های کردی از دو بخش هشی به معنای مار و لان به معنی خانه تشکیل شده که نشان دهنده این است که محل زندگی مارها به ویژه مار آبی و مار چلیپر وجود دارند.

تالاب هشیلان

بلیط اتوبوس برگشت از کرج به کرمانشاه

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس کرج به کرمانشاه می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های کرج به کرمانشاه


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس کرمانشاه به کرج و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.