بسیاری از آژانس‌های مسافرتی که تور‌‌های خارجی ارائه می کنند با مشکل رساندن مسافران در ساعت مقرر به فرودگاه امام روبرو هستند. همیشه دغدغه دیر رسیدن و یا نرسیدن مسافر وجود دارد. خصوصا اینکه فرودگاه امام بیشتر مختص به سفرهای بین‌المللی است و در صورت دیر رسیدن، پرواز را از دست خواهند داد که بسیار گران تمام می شود. همواره این نکته را در نظر داشته باشید که برای پروازهای داخلی، شما باید دو ساعت و برای پروازهای خارجی سه ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه حاضر شوید.
در گذشته برای رفتن به فرودگاه امام خمینی لازم بود بلیط کامل تهران را بخرید و در بین راه از راننده تقاضا کنید که در فرودگاه توقف‌ داشته‌‌‌باشد و یا از تاکسی، اتوبوس، مترو، سواری شخصی و تاکسی‌های آنلاین برای رسیدن به فرودگاه استفاده کنید.

اجاره اتوبوس دربستی

ما این مشکل را برای شما حل کرده ایم. ما با تکیه بر شرکت‌های مسافربری معتبر سطح کشور خدمات اجاره اتوبوس، میدل‌باس، مینی‌بوس، ون و سواری از مبدا شما به کلیه نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه را فراهم آورده ایم و شما می توانید به مقصد فرودگاه امام خمینی مستقیما اتوبوس دربستی اجاره کنید. اگر تعداد مسافران شما کمتر است میتوانید ون و یا سواری کرایه کنید. دقت کنید که حتما هنگام درخواست اتوبوس دربستی برای فرودگاه امام شرایط ترافیکی مسیر را در نظر بگیرید و با توجه به آن زمان حرکت را مشخص کنید.
ما به تمام شرکت‌های مسافربری معتبر درخواست شما را نمایش می‌دهیم و آنها در محیطی رقـابتی امکانـات و قیمت‌هایشـان را به شمـا اعـلام می کنند و در نهایت، این شمـا هستید که بهترین پیشنهاد را انتخاب میکنید. از زمان رفت تا زمان برگشت با شما همراه است تا از کیفیت خدمات دریافتی اطمینان حاصل نماید.