رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

اگر قصد سفر به تبریز را دارید وارد سایت پایانه ها شوید و باانتخاب مبدا سفر و تاریخ حرکت، اتوبوس مورد نظر خود را انتخاب و بلیط خود را خرید کنید.

تبریز از جمله شهرهای دیدنی ایران است که هر ساله مسافران بسیار زیادی جهت بازدید از این شهر به این منطقه سفر می کنند. به سبب آب و هوای سرد این منطقه بازدید کنندگان بیشتر در فصول گرم سال به این شهر سفر می کنند. 

مسجد کبود یا مسجد جهانشاه
ارگ تبریز (علیشاه)
مسجد جامع تبریز
موزه آذربایجان
پارک ایل گلی (شاه گلی)
روستای کندوان
کلیسای استفانوس مقدس
 

جاذبه های دیدنی

سفال گری
سوزن دوزی
قالی بافی
گلیم بافی

صنایع دستی

کوفته تبریزی
کوکوی لوبیا سبز
خورش هویج
اوماج باشی
تره شور باسی

غذاهای سنتی

شیرینی نوقا
قرابیه 
باقلوا
شیرینی لطیفه 
چورتمه
 

سوغات

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از تبریز

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از تبریز

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا تبریز به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس تبریز

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا تبریز را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط تبریز قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس تبریز استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس تبریز

امکان رزرو بلیط اینترنتی تبریز در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی تبریز شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در تبریز از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در تبریز تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.