با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به همدان را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت اصفهان به همدان 530 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 6 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر اصفهان به همدان با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس اصفهان به همدان

جاذبه های طبیعی در مسیر اصفهان به همدان با اتوبوس

هنگام سفر از اصفهان به همدان شما جاذبه های گردشگری بسیار زیبایی را میبینید. از جمله دیدنی های شهر اصفهان می توان موارد زیر را نام برد:

میدان نقش جهان

این میدان شگفت انگیز در واقع مرکز سرگرمی و گردهمایی های شاه عباس اول بوده است. آیین ها ، جشن ها و اجراهای متنوعی در زمان سلطنت شاه عباس اول و جانشینان وی در محل برگزار شد. بناهای تاریخی مانند کاخ باشکوه عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله و مسجد بزرگ عباسی که هر یک از آنها معماری باشکوه دوره صفویه است. 

میدان نقش جهان

چهل ستون

کاخ و باغ چهل ستون یکی از نمونه های باغ های پادشاهی باقیمانده از دوره صفویه در اصفهان است که به کاخ چهلستون یا باغ موزه چهل ستون نیز معروف است. در حقیقت ، این باغ بخش کوچکی از باغ پهناور جهان نام است که شاه عباس اول با ساخت یک غرفه در هسته اولین کاخ چهلستون ایجاد کرده و به گونه ای طراحی شده است که امکان دسترسی به آن از باغ های دیگر امکان پذیر است.

چهل ستون

مسجد شیخ لطف الله

درست جلوی کاخ باشکوه عالی قاپو ، مسجد حیرت انگیز شیخ لطف الله قرار دارد. با مساجد دیگر یکسان نیست ، این مسجد سلطنتی هیچ ایوان یا مناره حیاط ندارد و در عوض با بی نظیرترین نقوش اسلامی تزئین شده است. راهرو منتهی از ورودی شبستان نسبت به راهروهای معمول نسبتاً زیاد است. این امر برای دور نگه داشتن نمازگزار از شلوغی و شلوغی میدان اصلی شهر و هدایت او به مسیر اصلی قبله است. 

مسجد شیخ لطف الله
بلیط اتوبوس برگشت از همدان به اصفهان

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. شما می توانید بلیط اتوبوس سفر برگشت خود را نیز در سایت پایانه ها خریداری نمایید.


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس اصفهان به همدان و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.