با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس همدان به تهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت همدان به تهران 320 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود4 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر همدان به تهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس همدان به تهران

جاذبه های طبیعی در مسیر همدان به تهران با اتوبوس

هنگام سفر از همدان به تهران شما جاذبه های گردشگری بسیار زیبایی را میبینید. از جمله دیدنی های شهر همدان می توان موارد زیر را نام برد:

گنجنامه

یکی از جاهای دیدنی همدان گنجنامه است که در فاصله 11 کیلومتری شهر قرار دارد. این منطقه دارای آبشار بسیار زیبایی است که به آبشار گنج نامه معروف است. ارتفاع آن حدود 12 متر است و سالانه پذیرای مسافران بسیاری است.

گنجنامه

آرامگاه بو علی سینا همدان

یکی از اماکن تاریخی و گردشگری که در شهر همدان قرار دارد آرامگاه بوعلی سینا است. این آرامگاه دارای فضای بیرونی بسیار زیبایی است که شامل آب نماها و حوض های سنتی و سبز است. جنس ستون های این آرامگاه از سنگ گرانیت است و نمای آن باعث شکوه و ابهت ویژه ای در همدان شده است. آرامگاه باباطاهر، موزه هگمتانه، موزه مفاخر ، مجموعه گنج نامه و بسیاری جاذبه های گردشگری و دیدنی در شهر همدان قرار دارد که دیدن آنها سرشار از لطف است.

آرامگاه بوعلی سینا

دریاچه و سد اکباتان

شهر همدان دارای تنها یک دریاچه است که در قسمت شرقی آن قرار گرفته است. این دریاچه بسیار زیباست و مسافران بسیاری را به سوی خود جذب می کند.  مسافران می توانند هنگام بازدید از این دریاچه از تفریحات آبی این دریاچه مانند قایقرانی و اسکی روی آب لذت ببرند. امکانات بسیاری در دریاچه اکباتان برای گردشگران فراهم شده است و می توانند از رستوران ها و مهمانسراهای اطراف استفاده کنند.

دریاچه اکباتان

غار علی صدر

این غار تنها غار تالاب در ایران و یکی از معدود غارهای آبی جهان است. علی صدر بزرگترین غار آبی جهان است. منطقه غار دارای راهروهای پیچ خورده و هشتی های متعدد است. از میدان آب دریاچه بزرگی در غار ظاهر شده است بنابراین ورود به غار فقط با قایق امکان پذیر است. زمین شناسان این غار را به دوره ژوراسیک صخره های مزوزوئیک در زمین شناسی غار (190-136 میلیون سال پیش) نسبت می دهند.

غار علی صدر

بلیط اتوبوس برگشت از تهران به همدان

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس همدان به تهران می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس از تهران به همدان


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس همدان به تهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.