از جمله شهرهایی که مسافران زیادی هر روزه در سفر هستند شهر عسلویه است. این شهر به سبب موقعیت کاری که دارد متخصصان بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. علاوه بر جنبه کاری عسلویه دارای جاذبه های گردشگری زیبایی است که توجه گردشگران را به خود جلب کرده است.
به همین منظور روزانه سرویس های اتوبوسی بسیاری به عسلویه فرستاده می شود و بالعکس مسافران بسیاری از این شهر به شهر های دیگر در رفت و آمد هستند.
باعث افتخار ماست که اعلام نماییم خرید بلیط اتوبوس عسلویه در سایت پایانه ها فعال شده است. مسافران عزیز از این پس میتوانید بلیط اتوبوس خود از مبدا عسلویه را در سایت پایانه ها به صورت اینترنتی بخرید. پایانه ها اتوبوس های زیادی را از شهر عسلویه به شهرهای مختلف می فرستد.
شما می توانید بلیط اتوبوس عسلویه به اصفهان، عسلویه به اندیمشک، عسلویه به اهواز، عسلویه به ایذه، عسلویه به بندر گناوه، عسلویه به تهران، عسلویه به دهدشت، عسلویه به شیراز، عسلویه به ماهشهر، عسلویه به مسجد سلیمان، عسلویه به همدان را در سایت پایانه ها بخرید. 
آسیا سفر عسلویه از جمله شرکت های فعال در عسلویه است که با بهره گیری از اتوبوس های به روز و کادری حرفه ای در جهت رضایت مسافران تلاش می کند. مسافران می توانند بدون نگرانی بلیط اتوبوس خود را از این شرکت به صورت اینترنتی در پایانه ها بخرند.