با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تبریز به مشهد مقدس را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت تبریز به مشهد مقدس1521 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 16 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که می توان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر تبریز به مشهد مقدس با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس تبریز به مشهد مقدس

جاذبه های طبیعی در مسیر تبریز به مشهد مقدس با اتوبوس

هنگام سفر از تبریز به مشهد مقدس شما از شهرهای بین راهی تهران، شاهرود و سبزوار می گذرید. علاوه بر جاذبه های گردشگری فوق العاده در هر شهر شما در مسیر سفر خود از شهر تبریز به مشهد مقدس با جاذبه های گردشگری بسیاری روبرو می شوید. در ادامه برخی از این زیبایی ها را به شما معرفی خواهیم کرد. 

  • شاهرود

شهر شاهرود در این مسیر بسیار دیدنی و جذاب است. در این شهر حتما از موزه آب و موزه شاهرود دیدن کنید. در بازار قدیمی شاهرود می توانید سوغاتی های این شهر را بخرید. علاوه بر این ها این شهر دارای جاذبه های گردشگری مانند رودخانه تاش، جنگل ابر شاهرود، باغ گردشگری ارکس نیز می باشد.
روستاهای بسیار زیادی در این مسیر واقع شده اند. اگر عجله ای برای رسیدن به مقصد ندارید در هر روستا توقف کنید و در آن گردش کنید روستاهایی مانند روستای مهر و روستای میامی، روستای زعفرانیه از معروف ترین این روستاهاست.

بلیط اتوبوس تبریز به مشهد

  • سبزوار

در ادامه مسیر به  شهر سبزوار می رسید. در شهر سبزوار کاروانسراها و موزه های تاریخی است که مورد توجه گردشگران است.

بلیط اتوبوس تبریز به مشهد

بلیط اتوبوس برگشت ازمشهد مقدس به تبریز
وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس مشهد مقدس به تبریز می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های مشهد مقدس به تبریز

 

  • سرویس دربستی به مشهد

لازم به ذکر است که پایانه ها امکان درخواست و رزرو سرویس دربستی را برای شما فراهم کرده است واگر مایل به اجاره اتوبوس به مشهد هستید، می توانید درخواست اتوبوس دربستی ارسال کنید تا کارشناسان پایانه ها، جهت هماهنگی های لازم در کمترین زمان با شما تماس بگیرند. در درخواست خود می توانید نوع اتوبوس، تعداد نفرات و حتی نوع خدمات (فقط رفت، رفت و برگشت، رفت و برگشت و در اختیار کامل) را نیز انتخاب کنید.

بلیط اتوبوس تبریز به مشهد


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس تبریز به مشهد مقدس و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.