با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس کرج به کرمان را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت کرج به کرمان1030 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 11 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که می توان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر کرج به کرمان با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس کرج به کرمان

جاذبه های طبیعی در مسیر کرج به کرمان با اتوبوس

هنگام سفر از کرج به کرمان شما از شهرهای بین راهی تهران، قم و یزد می گذرید. علاوه بر جاذبه های گردشگری فوق العاده در هر شهر شما در مسیر سفر خود از شهر کرج به کرمان با جاذبه های گردشگری بسیاری روبرو می شوید. در ادامه برخی از این زیبایی ها را به شما معرفی خواهیم کرد. 

تالاب عشق آباد ورامین

تالاب عشق آباد تالابی مصنوعی است که برای جمع آوری آب های سطحی در سال 1354 ساخته شده است. به دلیل هم جواری این تالاب با آتشکده بهرام نام آن را بهرام گور نهادند. در حال حاضر این تالاب در جوار روستایی به نام عشق آباد از توابع ورامین واقع شده که به همین دلیل به تالاب عشق آباد معروف شده است.

بلیط اتوبوس کرج به کرمان

آتشکده زرتشتی های یزد

​شهر یزد یکی از زیباترین و جذاب ترین شهرهای ایران است، شهری که برای یک بار هم که شده باید به آن سفر کرد و از زیبایی هایش لذت برد. آتشکده یزد به عنوان نیایشگاه زرتشتیان یکی از محبوب ترین نقاط گردشگری این شهر به شمار می رود. این معبد در سال 1934 در دوران پهلوی ساخته شد و آتش مقدس یا آتش بهرام زرتشتیان را در پناه خود گرفت..

بلیط اتوبوس کرج به کرمان

باغ شازده ماهان

​از باغ شاهزاده ماهان به عنوان اقیانوس سرسبز نام میبرند. مکانی دیدنی با زیبایی های وصف نشدنی که در نزدیکی ماهان و استان کرمان قرار گرفته است. نام این باغ اعجاز انگیز که حاصل خلاقیت و هنر معمارین ایرانی است همانند باغ های شهیر ایران نظیر باغ ارم و دولت آباد در فهرست سایت میراث جهانی یونسکو خودنمایی می کند.

بلیط اتوبوس کرج به کرمان

بلیط اتوبوس برگشت ازکرمان به کرج

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس کرمان به کرج می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های کرمان به کرج


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس کرج به کرمان و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.