با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس بندر عباس به تهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت بندر عباس به تهران1276 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 14 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که می توان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر بندر عباس به تهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس بندر عباس به تهران

جاذبه های طبیعی در مسیر بندر عباس به تهران با اتوبوس

بندرعباس بزرگترین بندر جنوبی ایران است. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانهای زیادی از سرتاسر ایران و جهان است. این شهر دارای دیدنی های بسیاری است و مسافران در فصل های خنک سال از این شهر دیدن می کنند.

بلیط بندرعباس به شیراز

در برهه ای از تاریخ، هندی ها تجار و بازرگانان معتبری بودند و در قسمت های جنوبی کشور ما رفت و آمد میکردند. به دنبال سکونت اقوام بیگانه در کشور و انجام آداب و رسوم خود در میان فرهنگ منطقه، جایی رو به خود اختصاص دادند که میشود از معبد هندوها به عنوان نمونه ای از آن اشاره کرد که از محل هدایای همین تاجر ها بنا شده است.

معبد هندوها

این معبد به دلیل حضور مستقیم هندی ها کاملا متاثر از معماری هندی است که اساس آن عبارت است از اتاقی چهار گوشه میانی که روی آن گنبدی قرار گرفته و مقرنس هایی از اطراف این گنبد هستند، سبک معماری این گنبد را  نه تنها از سایر گنبدهای خلیج فارس بلکه از کلیه گنبدهای سراسر ایران متمایز میکند. این معبد که برای انجام مناسک هندوهای مقیم ایران ساخته شده نقطه ای برای ارتباط فرهنگی ایران و هند است، که برای گردشگران گوناگون از سراسر جهان جالب توجه است.

بلیط اتوبوس بندرعباس به شیراز

این تنها یکی از دیدنی های بندر عباس بود. بندر عباس به سبب داشتن دیدنی های بسیار زیاد همواره مورد توجه مسافران زیادی قرار میگیرد. به همین دلیل اغلب ساکنان این منطقه ترجیح میدهند در ایام شلوغی به سفر روند  تا از شلوغی دوری کنند. 

از دیگر جاذبه های دیدنی بندر عباس می توان به حمام گله داری، مسجد گله داری، مسجد جامع دلگشا، امامزاده شاه محمد تقی، صید مشتا، سواحل بندرعباس، برکه های باران، امامزاده سید مظفر، حمام گپ، محله باستانی سورو، کلاه فرنگی، موزه بزرگ بندرعباس، قلعه فین، پل لاتیدان، مجموعه توریستی گنو اشاره کرد.

بلیط اتوبوس برگشت ازتهران به بندر عباس

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس تهران به بندر عباس می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های تهران به بندر عباس


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس بندر عباس به تهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.