با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس شاهین شهر به تهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت شاهین شهر به تهران 421 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 5  ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که می توان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر شاهین شهر به تهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس شاهین شهر به تهران

جاذبه های طبیعی در مسیر شاهین شهر به تهران با اتوبوس

تهران پرجمعیت‌ترین شهر و پایتخت ایران، مرکز استان تهران و شهرستان تهران است. در این شهر جاذبه های گردشگری بسیاری وجود دارد که گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب میکند. در ادامه برخی از این دیدنی ها را بیان خواهیم کرد:

پل طبیعت

پل طبیعت به دلیل طراحی آن پل طبیعت نامیده می شود. مانند یک درخت فولادی ساخته شده است. پارک های دوست داشتنی در هر دو طرف پل طبیعت، مناظر عالی و رستوران های زیبا، مکان های چای و بستنی فروشی در این پارک ها وجود دارد.

پل طبیعت

کاخ سعد آباد

کاخ سعد آباد محل  تاجگذاری و ازدواج سلسله پهلوی و آخرین محل اقامت آخرین شاه ایران پس از انقلاب اسلامی است که در سال 1979 از آن فرار کرد. وجود موزه ها و زیبایی های این قصر بازدیدکنندگان بسیاری را به این منطقه کشانده است.

کاخ سعد آباد

برج میلاد

برج میلاد که به برج تهران نیز معروف است، یک برج چند منظوره در تهران، ایران است. این برج ششمین برج بلند و هفدهمین برج بلند مستقل در جهان است.

برج میلاد

بلیط اتوبوس برگشت ازتهران به شاهین شهر

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوستهران به شاهین شهر می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های تهران به شاهین شهر


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس شاهین شهر به تهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.