با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس ارومیه به ساری را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت ارومیه به ساری 1033 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 13 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که می توان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر ارومیه به ساری با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس ارومیه به ساری

جاذبه های طبیعی در مسیر ارومیه به ساری با اتوبوس

ساری از جمله شهرهای شمالی کشور است که دارای جاذبه های دیدنی بسیاری است. در ادامه به معرفی برخی از این جاذبه ها می پردازیم:

عمارت فاضلی

این عمارت از بناهای ارزشمندی است که در شهر ساری قرار گرفته و مربوط به دوره ی قاجار و پهلوی اول است. عمارت فاضلی از دو عمارت مسکونی تشکیل شده است که ساختمان اصلی دارای سه طبقه و یک زیر زمین است.

سفر به ساری

برج رسکت

این برج زیبا در روستای رسکت در جنوب غربی ساری قرار گرفته است. این برج شامل بدنه آجری و گنبد است که در حد فاصل قسمت فوقانی بدنه و آغاز گنبد، تزئینات مقرنس‌کاری دیده می‌شود. این بنا دو کتیبه آجری به خط پهلوی ساسانی و خط کوفی دارد. برج رسکت در زمان غزنویان ساخته شده است و قدمت آن به قرن پنجم هجری باز می گردد. 

سفر به ساری

میدان ساعت

این میدان در مرکز شهر ساری واقع شده است که یک ساعت عقربه ای زنگ ناقوسی بزرگ دارد و پس از هر تغییر ساعت به تعداد رقم های ساعت به صدا در میاید. برج ساعت در سال ۱۳۰۹ شمسی توسط محمد علی حمیدی و میدان در سال ۱۳۵۵ ساخته شده است.

سفر به ساری

بلیط اتوبوس برگشت ازساری به ارومیه

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوسساری به ارومیه می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های ساری به ارومیه


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس ارومیه به ساری و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.