با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس کرمان به تهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت کرمان به تهران 984 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 9 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که می توان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر کرمان به تهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس کرمان به تهران

جاذبه های طبیعی در مسیر کرمان به تهران با اتوبوس

کرمان یکی از استان های مرکزی ایران است و پهناورترین استان کشور حساب می شود. این استان دارای جاذبه های گردشگری بسیاری است. در  ادامه برخی از این جاذبه ها رو بیان میکنیم:

آبشارهای سیمک

آبشارهای سیمک در 35 کیلومتری شمال کرمان در روستای کوهپایه قرار گرفته اند. بسیاری از گردشگران در طی سال به این منطقه سفر می کنند و به سبب امکانات مناسبی که دارد مورد توجه بسیار قرار گرفته است.  صعود به این آبشارها برای عموم افراد امکان پذیر نیست و نیازمند مهارت و تجهیزات خاصی  است.
سفر به کرمان

مجموعه بناهای گنجعلی خان

مجموعه گنجعلی خان کرمان در کنار بازار بزرگ کرمان قرار گرفته است. این مجموعه از بناهای زیادی مانند میدان، حمام، مدرسه، مسجد، حمام و آب انبار تشکیل شده است که از زمان صفوی باقی مانده است. مجموعه گنجعلی به همت گنجعلی خان که حاکمی در زمان شاه عباس بود ساخته شده است و به همین دلیل این نام را دارد.

سفر به کرمان

گنبد جبلیه

گنبد جبلیه تنها بنای سنگی است که در کرمان وجود دارد و از دوران ساسانی به یادگار مانده است. داخل این مجموعه موزه سنگ قرار دارد که امروزه قابل بازدید برای عموم است. در اطراف این گنبد جاذبه های دیدنی بسیاری از جمله مجموعه ابراهیم خان، قلعه دختر و قلعه اردشیر کرمان قرار دارد که میتوانید از آنها نیز دیدن کنید.

سفر به کرمان

بلیط اتوبوس برگشت از تهران به کرمان

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس تهران به کرمان می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های تهران به کرمان


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس کرمان به تهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.