در این حالت هیچ نیازی به مراجعه حضوری به ترمینال و شرکت مسافربری که از آن بلیط خریده اید نیست، کافیست وارد سایت پایانه ها شوید و بلیط خود را به صورت اینترنتی باطل کنید. دقت کنید که شما فقط می توانید بلیط هایی که به صورت آنلاین از سایت پایانه ها خریده اید را در سایت پایانه ها باطل کنید. 
در ادامه روال باطل کردن بلیط را برای شما شرح می دهیم:
جهت ابطال بلیط در سایت پایانه ها بر روی منوی ابطال کلیک کنید. در صفحه باز شده شناسه پایانه ها و کد ملی مسافر را وارد کرده و بر روی دکمه استعلام کلیک کنید. در این مرحله بلیط خریداری شده نمایش داده می شود.
اگر شناسه بلیط خود را فراموش کرده اید می توانید از منوی استعلام مشخصات بلیط خود را بازیابی کنید.
برای ابطال بلیط لازم است شما عضو سامانه پایانه ها شوید و پس از آن ادامه روند ابطال را طی نمایید. "قابل ذکر است در این مورد باید کدملی عضو شونده با کدملی مسافر یکسان باشد."
​ بسته به شرکت مسافربری که از آن بلیط خریده اید دو گزینه برای ابطال به شما نمایش داده می شود که هر کدام را می توانید انتخاب کنید: ابطال به صورت اعتبار مالی و ابطال کارت به کارت.

ابطال به صورت اعتبار مالی
در روش واريز به اعتبار مالی 10% از مبلغ بليط کسر می شود و مابقی مبلغ به شارژ مالی شما برای خريد از همان شرکت واريز می شود. دقت کنید که شما می توانید با این اعتبار فقط و فقط از همان شرکت بلیط بخرید نه شرکت های دیگر.

ابطال کارت به کارت
 در روش واریز کارت به کارت علاوه بر 10% کسر شده از مبلغ، 5,000 ریال نیز بابت کارمزد کارت به کارت از مبلغ کسر می شود و در یک روز الی 7 روز آینده وجه به حساب مسافر واریز می شود.

  • دقت کنید که ابطال بلیط بسته به نظر مدیریت هر شرکت مسافربری متفاوت است بنابراین اگر نتوانستید به دلیل محدودیت زمانی بلیط خود را باطل نمایید می توانید با شرکت مذکور تماس بگیرید.
  • مسافرانی که بلیط سفر خارجی خود را در سایت پایانه ها خریده اید این نکته را در نظر داشته باشید که در خصوص بلیط های برگشت از خارج کشور، امکان ابطال اینترنتی وجود ندارد و برای ابطال می توانید به شرکت مبدا حضوری مراجعه کنید. 
  • با توجه به اینکه یکی از شرایط ورود به کشور گرجستان رزرو بلیط برگشت و پرداخت هزینه به شرکت طرف گرجی می باشد، بلیط های رفت از مبدا ایران به تفلیس و باتومی غیر قابل استرداد می باشد.
  • بلیط های خارج از کشور مجاز به استرداد تا 24 ساعت مانده به حرکت مشمول 10 درصد و پس از آن مشمول 50 درصد جریمه می باشد.

اگر در طی ابطال بلیط در سایت پایانه ها به مشکلی برخوردید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از آن ها مشاوره بگیرید.