پایانه ها سامانه جامع خرید بلیط اتوبوس در سراسر کشور می باشد. این سامانه بسیاری از شرکت های مسافربری کشور را در بر می گیرد.باعث افتخار است که اعلام نماییم شرکت مسافربری میهن نور مراغه نیز به خانواده پایانه ها پیوست. با اضافه شدن شرکت میهن نور مراغه به سایت پایانه ها، مسافران می توانند از مبدا مراغه به شهرهای مختلف بلیط بخرند. به عنوان مثال می توانند بلیط اتوبوس مراغه به تهران، بلیط اتوبوس مراغه به سنندج، بلیط اتوبوس مراغه به قم، بلیط اتوبوس مراغه به کرمانشاه، بلیط اتوبوس مراغه به نقده را خریداری نمایند.


در پایانه ها، وجود شرکت های توانمند و پرانگیزه مهم‌ترین سرمایه و مایه مباهات سامانه به‌شمار می‌آید. باور داریم آنچه ما را در اوج نشانده بیش از 700 شرکت مسافربری معتبر است كه در كنار هم این امکان را برای سامانه پایانه ها فراهم آورده تا «بهترین تجربه خرید بلیط اینترنتی» را برای شما فراهم آوریم. شما می توانید بلیط خود را در کوتاهترین زمان و به صورت تخفیف دار از این سامانه خرید نمایید.
همچنین به مدیریت تمام شرکت های مسافربری غیر عضو با افتخار اعلام می نماییم در خانواده بزرگ پایانه ها جایگاه ارزنده ای برای شما هم هست.