با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس زابل به مشهد را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت زابل به مشهد 851 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 10 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که می توان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر زابل به مشهد با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس زابل به مشهد

جاذبه های طبیعی در مسیر زابل به مشهد با اتوبوس

شهر زابل دارای جاهای دیدنی بسیاری است، در ادامه برخی از این دیدنی ها را معرفی خواهیم کرد:

  • شهر سوخته

منطقه ای اسرار آمیز در سیستان و بلوچستان با بیش از ۵000 هزار سال قدمت، در 55 کیلومتری شهر زابل قرار گرفته است. این شهر با مساحت 152 هکتار پایه گذاری شده است. شهر سوخته بدون شک جز شهرهای بسیار پیشرفته در زمان خود بوده است. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس زابل به مشهد- شهر سوخته

  • قلعه رستم

قلعه رستم با شهر زابل 70 کیلومتر فاصله دارد و در سمت جنوب غربی آن قرار گرفته است. این اثر از بناهای دوره اسلامی به شمار می رود. قلعه رستم بزرگترین قلعه در محدوده زابل است و عظمت آن جنبه افسانه ای دارد. دلیلش نیز نسبت دادن آن به نام آور ترین شخصیت سیستان یعنی رستم شاهنامه است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس زابل به مشهد- قلعه رستم


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس زابل به مشهد و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.