با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس قم به تبریز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت قم به تبریز 678 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 8 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر قم به تبریز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس قم به تبریز

جاذبه های طبیعی در مسیر قم به تبریز با اتوبوس

در هنگام سفر از قم به تبریز شما از مسیر بین راهی مرند و خوی می گذرید. شهر تبریز یکی از معروف ترین شهرهای ایران است که مورد توجه  گردشگران بسیاری قرار گرفته است. این شهر دارای جاذبه های گرشگری بسیاری است در ادامه برخی از این جاذبه های گردشگری را به شما معرفی خواهیم کرد:​

  • مقبره شعرا ​

مقبره شعرا یا قبرستان سرخاب از اماکن دیدنی تبریز برای عاشقان ادبیان و فرهنگ است. در این منطقه نزدیک به 400 فرد مشهور و اکثرا شاعر دفن شده اند. از مشخور ترین افرادی که در این منطقه خاک شده است می توان حکیم اسدی طوسی و محمد حسین شهریار را نام برد. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس قم به تبریز- مقبره شعرا

  • مسجد جامع تبریز یا مسجد جامع کبیری​

مسجد جامع تبریز در دوران سلجوقیان در شهر تبریز ساخته شده است. قسمت هایی از این مسجد به جهت زلزله های زیاد شهر تبریز خراب شده است و مجددا باز سازی شده است. به همین جهت مسجد جامع تبریز امروز ترکیبی از معماری قدیم و معماری جدید است. مشهور ترین قسمت های این مسجد گلدسته های آن در کنار کاشی کاری های منحصر به فرد است. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس قم به تبریز- مسجد جامع

  • تفرجگاه ائل گلی

منطقه زیبایی در جنوب شرق تبریز است که در دوره آق قویونلوها ساخته شده است و تفرجگاه ائل گلی یا ائل باغی نامیده می شود. این گردشگاه دارای استخر عمیقی است که در ابتدا بزرگترین منبع ذخیره آب برای آبیاری باغ های اطراف بوده است. عمق دریاچه در این مکان 12 متر است و امروزه در آن قایق سواری انجام می شود.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس قم به تبریز- تفرجگاه ائل گلی

بلیط اتوبوس برگشت از تبریز به قم

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس تبریز به قم می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های تبریز به قم


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس قم به تبریز و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.