با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس ارومیه به همدان را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت ارومیه به همدان 532 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 8 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر ارومیه به همدان با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس ارومیه به همدان

جاذبه های طبیعی در مسیر ارومیه به همدان با اتوبوس

در هنگام سفر از ارومیه به همدان شما از مسیر بین راهی قروه می گذرید. شهر همدان از جمله شهرهای دیدنی ایران است. این شهر به سبب داشتن جاذبه های گردشگری بسیار سالانه پذیرای مسافران و توریست های بسیاری از اقصی نقاط جهان می باشد. در ادامه تعدادی از جاذبه های گردشگری همدان را بیان می کنیم.

دریاچه و سد اکباتان

شهر همدان دارای تنها یک دریاچه است که در قسمت شرقی آن قرار گرفته است. این دریاچه بسیار زیباست و مسافران بسیاری را به سوی خود جذب می کند.  مسافران می توانند هنگام بازدید از این دریاچه از تفریحات آبی این دریاچه مانند قایقرانی و اسکی روی آب لذت ببرند. امکانات بسیاری در دریاچه اکباتان برای گردشگران فراهم شده است و می توانند از رستوران ها و مهمانسراهای اطراف استفاده کنند.

دریاچه اکباتان

گنجنامه

یکی دیگر از جاهای دیدنی همدان گنجنامه است که در فاصله 11 کیلومتری شهر قرار دارد. این منطقه دارای آبشار بسیار زیبایی است که به آبشار گنج نامه معروف است. ارتفاع آن حدود 12 متر است و سالانه پذیرای مسافران بسیاری است.

گنجنامه

آرامگاه بو علی سینا همدان

یکی از اماکن تاریخی و گردشگری که در شهر همدان قرار دارد آرامگاه بوعلی سینا است. این آرامگاه دارای فضای بیرونی بسیار زیبایی است که شامل آب نماها و حوض های سنتی و سبز است. جنس ستون های این آرامگاه از سنگ گرانیت است و نمای آن باعث شکوه و ابهت ویژه ای در همدان شده است.

آرامگاه باباطاهر، موزه هگمتانه، موزه مفاخر ، مجموعه گنج نامه و بسیاری جاذبه های گردشگری و دیدنی در شهر همدان قرار دارد که دیدن آنها سرشار از لطف است.

آرامگاه بوعلی سینا

غار علی صدر

این غار تنها غار تالاب در ایران و یکی از معدود غارهای آبی جهان است. علی صدر بزرگترین غار آبی جهان است. منطقه غار دارای راهروهای پیچ خورده و هشتی های متعدد است. از میدان آب دریاچه بزرگی در غار ظاهر شده است بنابراین ورود به غار فقط با قایق امکان پذیر است. زمین شناسان این غار را به دوره ژوراسیک صخره های مزوزوئیک در زمین شناسی غار (190-136 میلیون سال پیش) نسبت می دهند.

غار علی صدر

بلیط اتوبوس برگشت از همدان به ارومیه

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس همدان به ارومیه می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های همدان به ارومیه


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس ارومیه به همدان و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.