رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

استان سمنان از نظر مساحت ششمین استان ایران است که تابستانی گرم و زمستان هایی سرد دارد. برای سفر به این شهر، پایانه ها اتوبوس های تخفیف دار قرار داده است.

استان سمنان به مرکزيت شهر سمنان است با مساحتی برابر با 97491 کيلومتر مربع،5.9 درصد مساحت کل کشور را شامل می شود. اين استان از نظر مساحت ششمين استان ايران است. اين استان از جانب شمال به استان‌های خراسان شمالی، گلستان و مازندران، از جنوب به استان‌های خراسان جنوبی و اصفهان، از مشرق به استان خراسان رضوی و از مغرب به استان‌های تهران و قم محدود است.

مسجد جامع سمنان
مسجد جامع زاوقان سمنان
منار سلجوقی مسجد جامع
مسجد امام سمنان
گرمابه پهنه
موزه گرمابه پهنه سمنان
دروازه ارگ سمنان
بازار سمنان
بازار مرده‌ها
برج چهل‌دختران
قلعه‌های سارو
کاروانسرای سنگی آهوان
کاروانسرای شاه سليمانی آهوان
جنگل دشت شاد
جنگل و آبشار نام نيک
زيستگاه توران
جنگل اولنگ
آهوان
پيغمبران
جنگل ابر

 

سفال و سراميک
دستباف‌ها
پلاس و کرباس
پارچه‌های پشمي
چادرشب‌های ابريشمی و پشمی
نمدمالی
گليم بافی
قالی بافی
سفالگری
منبت چوب
چاپ قلمکار

صنایع دستی

خورشت هويج و پسته
خلال پلو
چرتمه پلو
ته چين کشمش و لپه سمنان
مانی پلو

غذاهای سنتی

نان های سنتی سمنان، گردوی سمنان و پسته انجير
خشکبار
آلو
برگه ميوه
انگور
انار
خربزه
انواع لبنيات

سوغات

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از سمنان

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از سمنان

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا سمنان به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس سمنان

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا سمنان را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط سمنان قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس سمنان استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس سمنان

امکان رزرو بلیط اینترنتی سمنان در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی سمنان شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

شرکت‌های مسافربری سمنان

جوان سیر ایثار شعبه سمنان

خرید بلیط اتوبوس

آسیا سفر سمنان (مسافربری مولائی)

خرید بلیط اتوبوس

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در سمنان از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در سمنان تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.