با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس زرین شهر به خرمشهر را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت زرین شهر به خرمشهر 466 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 6 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر زرین شهر به خرمشهر با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس زرین شهر به خرمشهر

جاذبه های طبیعی در مسیر زرین شهر به خرمشهر با اتوبوس

در هنگام سفر از زرین شهر به خرمشهر شما از مسیرهای بین راهی اهواز و ایذه می گذرید. خرمشهر یکی از شهر های جنوبی استان خوزستان است که به سبب قرار گرفتن در مجاورت خلیج فارس و کشور عراق از لحاظ تجاری، اقتصادی و سیاسی از شهرهای مهم ایران است. این شهر دارای جاذبه های گردشگری و تاریخی بسیاری است که طی سال ها مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. در ادامه برخی از جاذبه های گردشگری خرمشهر را بیان می کنیم:

مسجد جامع خرمشهر

مسجد جامع خرمشهر از معدود بناهایی است که پس از آزادسازی خرمشهر همچنان پابرجا مانده است. این مسجد بیش از 1000 متر مربع مساحت دارد و دارای 2 گلدسته زیبا و بلند، دو گنبد کوچک و بزرگ است که دارای نمایی آجری و تزئینات و کاشی کاری های معرق و ساده تزیین شده است.

مسجد خرمشهر

موزه جنگ

شهر خرمشهر از جمله شهرهایی بود که در زمان جنگ تحمیلی خسارات بسیاری به آن وارد شد. امروزه با گذشت سال ها هنوز هم برخی از این آثار را در این شهر می توان مشاهده کرد. موزه جنگ خرمشهر همراه با آثار به جا مانده از 8 سال جنگ تحمیلی مانند کتاب تاریخی مصور، دلاوری ها و رشادت های مردم مظلوم کشورمان را به نمایش می کشد. 

موزه جنگ

پل قدیم خرمشهر

پل قدیم خرمشهر در سال ۱۳۳۹ شمسی ساخته شده است. پل خرمشهر در زمان جنگ تحمیلی خسارات زیادی متحمل شد و مورد مرمت قرار گرفت.

پل قدیم خرمشهر

بلیط اتوبوس برگشت از خرمشهر به زرین شهر

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. 


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس زرین شهر به خرمشهر و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.