با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس همدان به تبریز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت همدان به تبریز 564 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 7 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر همدان به تبریز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس همدان به تبریز

جاذبه های طبیعی در مسیر همدان به تبریز با اتوبوس

شهر تبریز یکی از شهرهای زیبای ایران است در طی سال خصوصا در ایام تابستان مسافران بسیاری به آن سفر می کنند. در این شهر جاذبه های گردشگری بسیاری وجود دارد که می توانید از آنها دیدن فرمایید. در ادامه بخشی از جاذبه های گردشگری تبریز را بیان می کنیم.

  • تفرجگاه ائل گلی

منطقه زیبایی در جنوب شرق تبریز است که در دوره آق قویونلوها ساخته شده است و تفرجگاه ائل گلی یا ائل باغی نامیده می شود. این گردشگاه دارای استخر عمیقی است که در ابتدا بزرگترین منبع ذخیره آب برای آبیاری باغ های اطراف بوده است. 

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس همدان به تبریز

  • کندوان

روستای کندوان یکی از اصلی ترین مکان های دیدنی تبریز است. این مکان بدلیل داشتن معماری خاص و جریان داشتن زندگی اهالی آن در بافت قدیمی اش تبدیل به یک استثنا شده است. یکی از مهمترین محصولات روستای کندوان عسل است و چیزی که این روستا را زبان زد کرده است وجود همین خانه های کندو مانند است.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس همدان به تبریز

  • ارسباران

از تماشایی ترین طبیعت های کشورمان در استان آذربایجان شرقی منطقه ی جنگلی ارسباران است. این منطقه از جمله جاهای دیدنی است که در فهرست یونسکو در سال 2018 قرار گرفته است. این جنگل در کل وسعتی در حدود 80 هزار متر دارد که در کناره رود ارس قرار دارد. گونه های گیاهی و جانوری بسیاری در این منطقه قراردارد. هر ساله گردشگران بسیاری از این منطقه زیبا دیدن می کنند.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس همدان به تبریز

بلیط اتوبوس برگشت از تبریز به همدان

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس تبریز به همدان می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های تبریز به همدان


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس همدان به تبریز و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.