با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس همدان به بوشهر را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت همدان به بوشهر 1028 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 13 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر همدان به بوشهر با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس همدان به بوشهر

جاذبه های طبیعی در مسیر همدان به بوشهر با اتوبوس

همدان یکی از کلانشهرهای کوهستانی ایران در غرب و مرکز استان همدان است. این شهر در پای کوه الوند و ارتفاع 1 ، 741 متر از سطح دریا قرار گرفته است و به عنوان یکی از شهرهای سرد ایران در نظر گرفته شده است. همدان قدیمی ترین شهر ایران و یکی از اولین شهرهای جهان است. همدان اولین سرمایه امپراتوری پارسی مادها بود. اما قدیمی ترین آثار به دست آمده از سایت باستان شناسی هگمتانه و همچنین کتیبه های گنجنامه مربوط به دوره هخامنشی است. همدان همواره یکی از مراکز مهم اسکان یهودیان در ایران بوده است اما بیشتر مردم آن مسلمان هستند. هنگام سفر از همدان به بوشهر شما از شهرهای بین راهی ماهشهر، گناوه، سربندر، اهواز و اندیمشک می گذرید. در ادامه برخی از جاذبه های گردشگری همدان را نام می بریم.

غار علی صدر

این غار تنها غار تالاب در ایران و یکی از معدود غارهای آبی جهان است. علی صدر بزرگترین غار آبی جهان است. منطقه غار دارای راهروهای پیچ خورده و هشتی های متعدد است. از میدان آب دریاچه بزرگی در غار ظاهر شده است بنابراین ورود به غار فقط با قایق امکان پذیر است. زمین شناسان این غار را به دوره ژوراسیک صخره های مزوزوئیک در زمین شناسی غار (190-136 میلیون سال پیش) نسبت می دهند.

غار علی صدر

گنجنامه

یکی دیگر از جاهای دیدنی همدان گنجنامه است که در فاصله 11 کیلومتری شهر قرار دارد. این منطقه دارای آبشار بسیار زیبایی است که به آبشار گنج نامه معروف است. ارتفاع آن حدود 12 متر است و سالانه پذیرای مسافران بسیاری است.

گنجنامه

آرامگاه بو علی سینا همدان

یکی از اماکن تاریخی و گردشگری که در شهر همدان قرار دارد آرامگاه بوعلی سینا است. این آرامگاه دارای فضای بیرونی بسیار زیبایی است که شامل آب نماها و حوض های سنتی و سبز است. جنس ستون های این آرامگاه از سنگ گرانیت است و نمای آن باعث شکوه و ابهت ویژه ای در همدان شده است.

آرامگاه باباطاهر، موزه هگمتانه، موزه مفاخر ، مجموعه گنج نامه و بسیاری جاذبه های گردشگری و دیدنی در شهر همدان قرار دارد که دیدن آنها سرشار از لطف است.

آرامگاه بوعلی سینا

بلیط اتوبوس برگشت از همدان به بوشهر

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. 


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس همدان به بوشهر و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.