با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس ارومیه به تهران را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت ارومیه به تهران 763 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 9 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر ارومیه به تهران با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس ارومیه به تهران

جاذبه های طبیعی در مسیر ارومیه به تهران با اتوبوس

شهر ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی است که در طول سال پذیرای مسافران بسیاری از اقصی نقاط دنیاست. از نظر جغرافیایی ارومیه در شمال غربی کشور قرار دارد. این شهر از جمله شهرهایی است که جاذبه های طبیعی دیدنی بسیاری دارد که مورد توجه گردشگران است. در ادامه برخی از جاذبه های گردشگری ارومیه را نام می بریم.

سه گنبد ارومیه

سه گنبد ارومیه بنای تاریخی است که از سکوی بلندی که به شکل استوانه ای است ساخته شده است. این بنا در سال 580 هجری در بخش جنوب شرقی شهر بنا شده است. این برج از آثار ملی ایران است و در ارومیه خیابان زرگر قرار دارد و گردشگران زیادی در سفر به این شهر از آن دیدن می کنند.

بلیط اتوبوس ارومیه به تهران

جزیره اشک

این جزیره یکی از مهم ترین جزایر دریاچه ارومیه است. در این جزیره پرنده های بومی و مهاجر زندگی می کنند. هم چنین این جزیره محل زندگی گوزن زرد ایرانی است.

بلیط اتوبوس ارومیه به تهران

دریاچه ارومیه

دریاچه ارومیه یکی از دریاچه های آب شور جهان است و یکی از مهم ترین جاذبه های طبیعی ایران است که شهرت جهانی دارد.

بلیط اتوبوس ارومیه به تهران

بلیط اتوبوس برگشت از ارومیه به تهران

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس ارومیه به تهران می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های ارومیه به تهران


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس ارومیه به تهران و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.