رزرو و خرید اینترنتی بلیط اتوبوس از تخصصی ترین وبسایت بلیط اتوبوس | خرید بلیط اتوبوس ساده، سریع و ارزان در پایانه ها

قشم همیشه میزبان مسافران بسیاری خصوصا در ماه های سرد سال است. با خرید بلیط قشم از سایت پایانه ها همراه با اتوبوس مارال تخت شو (V.I.P) سفر کنید.

جزیره قشم دارای بنادر بسیاری می باشد. اين جزيره از شمال به شهر بندرعباس، مرکز بخش خمير و قسمتی از شهرستان بندر لنگه، از شمال‌ شرقی به جزيره هرمز، از شرق به جزيره لارک، از جنوب به جزيره هنگام و از جنوب غربی به جزاير تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی محدود می شود. قشم بزرگترين جزيره غيرمستقل دنياست.

غار نمک
کوه ها و تنديس های قشم
جنگل دريايی حرا (HARRA) زيستگاه امن پرندگان مناطق گرمسيری
انجير معابد يا درخت سبز يا درخت لول (LOOL يا لور)
حيات وحش دريايي
غار خربز (خربس Xarbez)
چاه هاي تل آب يا طلا
سدهای ساسانی و هخامنشی
قلعه قشم
نيايشگاه ناهيد
بازار قديم قشم

 

لنج سازی
گلابتون دوزی
خوس دوزی
شک دوزی

صنایع دستی

کباب بز
خوراک ماهی
موفلک
برنج ديشو

غذاهای سنتی

خرما
کيک هلر
نان تموشی و نان‌های محلی
صنايع دستی دريايی
پوشاک
گليم و رودوزی های سنتی
صنايع دستي حصيری
ادويه‌جات

سوغات

خرید بلیط اتوبوس از قشم

ترمینالهای قشم (پایانه های قشم)

ترمینال های مسافربری

ترمینال قشم برای افزایش رضایت مسافران و رفاه حال آنها در جزیره قشم احداث گردید. ترمینال قشم اولین ترمینال مسافربری ساخته شده در قشم میباشد.

خرید بلیط اتوبوس اینترنتی از قشم

امروزه در تمامی شهرهای بزرگ کشورمان ترمینال‌های مسافربری وجود دارد، چه بسا در شهرهای بزرگ ما شاهد بیش از یک ترمینال هستیم. ترمینال های مسافربری علاوه بر خدمات بلیط اتوبوس، خدمات ارسال و دریافت بار را نیز ارائه می نمایند. سال‌هاست اکثریت مردم برای تهیه بلیط از خدمات اینترنتی استفاده میکنند و بلیط خود را به صورت اینترنتی میخرند. این موضوع باعث کاهش ترافیک شهری خواهد شد و در زمان و هزینه‌های مسافران صرفه‌جویی میشود. خرید بلیط اتوبوس به صورت اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا جایگاه صندلی خود را در اتوبوس انتخاب کرده و در صورت نیاز به راحتی بتوانید بلیط خود را باطل نمایید.

راهنمای خرید بلیط از قشم

در سامانه پایانه ها شما با کمترین زمان میتوانید بلیط اتوبوس خود را از مبدا قشم به تمام نقاط کشور تهیه نمایید. در صورت نیاز میتوانید بلیط اینترنتی خود را به صورت آنلاین باطل کنید. در نظر داشته باشید در برخی شهرها چندین ترمینال مسافربری وجود دارد و باید به نام ترمینال درج شده بر روی بلیط دقت فرمایید.

قیمت بلیط اتوبوس قشم

در سامانه پایانه ها شما میتوانید قیمت‌های متفاوت بلیط اتوبوس از مبدا قشم را مشاهده کنید. قیمت بلیط اتوبوس به مدل ناوگان و شهر مقصد بستگی دارد، سامانه‌ی پایانه ها در برخی ایام سال تخفیفات متنوعی بر روی بلیط قشم قرار میدهد. همچنین شما میتوانید از تخفیفات لحظه آخری بلیط اتوبوس قشم استفاده نمایید.

رزرو بلیط اتوبوس قشم

امکان رزرو بلیط اینترنتی قشم در سامانه‌ی پایانه ها فراهم است و میتوانید با صرف کمترین زمان بلیط خود را آنلاین بخرید. برای رزرو بلیط اینترنتی قشم شما نیاز به اطلاعات هویتی مسافر و کارت بانکی عضو شتاب دارید، همچنین در صورتی که برای خرید به راهنمایی نیاز داشتید میتوانید با کارشناسان پایانه ها تماس بگیرید.

شرکت‌های مسافربری قشم

سوالات شما

تمامی حرکت‌های اتوبوس‌ها در قشم از داخل ترمینال انجام میشود.
خیر شهرهای کوچک دارای یک پایانه مسافربری اما شهرهای بزرگ مانند تهران، اصفهان، شیراز چندین پایانه‌ی مسافربری دارند.
شما به راحتی میتوانید با جست و جو در اپلیکیشن‌های مسیریابی ترمینال مورد نظر را پیدا کرده و یا برای دریافت آدرس با شماره تلفنی که بر روی بلیط درج شده تماس بگیرید.
بله، سامانه ی پایانه ها شما را از درب منزل در قشم تا مقصد دلخواهتان همراهی می نماید.
بله، به ترمینال مسافربری مراجعه نمایید و بار را به بخش انبار ترمینال تحویل و حتما بارنامه دریافت نمایید.