تاریخ انتشار :  | 

با اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس شیراز به اهواز، مانند مسافت، قیمت بلیط اتوبوس، تخفیف ها و ساعات حرکت اتوبوس آشنا شوید تا سفری متفاوت با پایانه ها تجربه کنید.


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس شیراز به اهواز را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید. می خواهیم در این مطلب، اطلاعات تکمیلی این سفر را با شما به اشتراک بگذاریم.

مسافت شیراز به اهواز 539 کیلومتر است و شما با اتوبوس حدود 8 ساعت در سفر هستید.

از مهمترین اطلاعاتی که میتوان به آن اشاره کرد قیمت بلیط اتوبوس و تخفیف های متنوع مسیر شیراز به اهواز با اتوبوس می باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و تخفیف ها روی لینک زیر کلیک کنید. در لینک زیر ساعات دقیق حرکت اتوبوس ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده موجود است. 

لیست قیمت بلیط اتوبوس شیراز به اهواز

جاذبه های طبیعی در مسیر شیراز به اهواز با اتوبوس

هنگام سفر از شیراز به اهواز شما از شهرهای بین راهی زیادی از جمله شوشتر گذر می کنید. مناظر این منطقه بسیار زیبا و سرسبز است، به همین دلیل با سفر زمینی می توانید از این زیبایی های لذت ببرید. شهر شوشتر دارای جاذبه های گردشگری بی نظیری است که می توانید در این سفر از آنها دیدن کنید.

لاله های واژگون الیگودرز

از جمله مناظر دیدنی که هر بیننده ای را مجذوب خود می کند دشت لاله های واژگون الیگودرز است، این دشت به عنوان بزرگترین دشت لاله واژگون جهان یکی از مناظر دیدنی این شهرستان است که در فصل بهار دامنه های زاگرس پوشیده از گل های زیبای لاله واژگون در رنگ های سرخ و زرد می شود. یکی از رویشگاه های لاله واژگون دشت دالانی الیگودرز با دو هزار و 900 هکتار است که با قرار گرفتن این دشت زیبا در ارتفاعات اشترانکوه و احاطه شدن توسط کوه های دیگری همچون مورزرین، قالی کوه، شاه کول و نسار تخت زیبایی آن را صد چندان کرده است و در این دشت زیبا و منحصر به فرد دو نوع نادر از گل های لاله واژگون به نام های سوسن چلچراغ و اشک مریم با ارتفاعی بالغ بر 120 سانتی متر می روید.

اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اهواز به اصفهان

آبشار چکان الیگودرز

یکی از زیباترین و جذاب ترین آبشارهای ایران آبشار چکان است که در جنوب غربی الیگودرز قرار دارد. این آبشار از درون غاری مشرف به زمین زراعی چکان بیرون می آید دارای ارتفاع 30 متر است. در اطراف آبشار پر از درختان میوه است. این آبشار هر ساله مورد توجه بازدید کنندگان زیادی است بهتر است در فصل تابستان و بهار از آن دیدن کنید چرا که در اواخر پاییز به مرور خشک می شود و در روزهای اولیه شروع فصل بهار دوباره جان میگیرد.
اطلاعات تکمیلی بلیط اتوبوس اهواز به اصفهان

بلیط اتوبوس برگشت از شیراز به اهواز

وب سایت جامع پایانه ها بلیط برگشت سفر شما را نیز فراهم کرده است. برای دریافت ساعات حرکت، قیمت، تخفیف ها و شرکت های مسافربری ارائه دهنده خدمات بلیط اتوبوس شیراز به اهواز می توانید روی لینک زیر کلیک کنید. 

لیست قیمت خرید بلیط اتوبوس و
ساعت حرکت اتوبوس های شیراز به اهواز


با سامانه فروش اینترنتی بلیط اتوبوس پایانه ها، می توانید بلیط اتوبوس شیراز به اهواز و برگشت آن را تنها با چند کلیک ساده و با بهترین قیمت خرید کنید.


Payaneha.com